Anasayfa Köşe Yazarlarımız KEPAZELİK/ REZİLLİK/HIYANET

KEPAZELİK/ REZİLLİK/HIYANET

kadirkoc

Başlangıçta her şey iyi gidiyor, takım önde basıp, prese dayalı futbol oynuyordu, bunun meyvesini ilk yarıda aldık. Maçın 42 dakikasında Fuat Yaman’ın attığı golle ilk yarıyı 1-0 önde kapattık.

İkinci yarıya konuk Selçuklu takımı oyuncu değiştirerek başladı, maçta dakika 57 yi gösterdiğinde konuk takımın hocası, 3 oyuncu değişikliğini kullanmıştı bile. Böyle bir değişiklik hocanın hanesine eksi yazılması gerekirken, hakem faktörünü düşünmemiştik. Neyse hakeme en sonda değineceğim.

Öncelikle iğneyi kendimize batırmalıyız.

  1. dakikadan itibaren oyundan düşmeye başladık, bunu görmesi gereken taşkın hoca oyuncu değişikliği için çok geç kaldı, rakibin 3 oyuncu değiştirdiği yerde mutlaka önlem almalısın. 70. Dakikadan sonra ise eski hastalığımız olan geriye yaslanma başladı. Maça hamle yapmayı 80. Dakikada, Güray’ın kırmızı kart görmesiyle düşünen Taşkın hoca hatalıydı, tribünde gol gelecek diye kendimizi yırtmamız işe yaramadı. Sevgili hocamız en az bizim kadar sinirli ve agresifti, buradan kendisine bir not iletmek istiyorum, “hocam maç izlerken agresif olup bunu yazılarımıza yansıtması gereken bizleriz, size sakin olup oyunu okumak ve oyuna müdahale etmek düşüyor”.

Sen hakemliğin yüz karasısın.

Maça hakem olarak Gökçen Öztürk denen bir münafığı yollamışlar. Adam maçı katletmek ve silivrisporun yenilmesi için her şeyi yaptı, kendisine omuz atan rakip takımın oyuncusunu sarı kartla cezalandıran hakem, gerekçesiz oyuncumuza kırmızı kart gösterip ve bir serbest vuruş icat edip ilk golü yememize sebep oldu.

Golü yediğimiz ana kadar yanlı kararlarının işe yaramadığını gören Gökçen efendi, kırmızı kartla takımın direncini kırmayı başardı.

Lig başından bu yana TFF tarafından Silivri spor üzerinde oyun oynanıyor, bunda kesinlikle art niyet var.

TFF yla kimlerin ilişkileri ne durumda bunu çok iyi biliyoruz, ellerinizi ve arka ayaklarınızı silivrisporun üzerinden çekin.

Bu sözlerimin muhatabı olanlar kendilerini çok iyi biliyorlar, Silivri’den para kazanıyorsunuz, ekmek yiyorsunuz, Silivrispor ve Silivri sizi adam etmekten başka ne yaptı. Yazıklar olsun diyorum.

Namussuz hakemler, namussuz yetkililer, namus yoksunu bir çok Silivri düşmanına inat bu takım ligde kalacaktır.

Akgün DURU size ne yaptı, taraftarı olduğu takımına sahip çıktı, sizlerin tek amacı kendi reklamınız ve para kazanmak, sizlerin paraları ancak çocuklarınızı ve köpeklerinizi sevindirir. Siz bir daha asla bu kulübün kapısından içeri giremezsiniz.

Bu takımı, bu başkan ve yönetim bu ligde tutacaktır.

Bu takımı, Taşkın hoca bu ligde tutacaktır.

Bu takımı, bu futbolcular ligde tutacaktır.

Bu takımı cefakar taraftar, bu ligde tutacaktır.

Köpekleriniz ve sizler istiyor diye biz atlarımızı öldürmeyeceğiz…

Direnmek yiğitçe bir eylemdir…

 

You may also like