Anasayfa Köşe Yazarlarımız Kazanan inananlardır

Kazanan inananlardır

kadirkoc

Silivrispor ikinci yarıya bomba gibi giriyor, takımda her mevkiye transfer yapıldı.

Başkan bu takım küme düşmeyecek derken birileri gülüyordu, inanmış başkan ve yönetimi takıma neşter vurdu.

Serdar Eylik, Ibrahim Kaş, Doğan Ateş, Emir Gökçe ve Serkan Çalık gibi tecrübeli futbolcuları göndermekte tereddüt göstermedi. Bu futbolcular takıma beklenen katkıyı veremediler. Doğal olarakta yollar ayrıldı.

Bu futbolcuların gönderilmesinde hocanın da etkisi elbette var, geçmişte çalıştığı takımlarda savaşçı kadrolar oluşturan hocamız kendi kadrosunu kurarak bu ligde var olacağım dedi.

Futbolcu göndermek ve yeni takviyeler yapmak oldukça maliyetli bir durumdur. Yönetim bunu göze alarak ne derece inançlı ve Silivri sevdalısı oldugunu göstermiş oldu.

Böyle yüklü bir ekonomik riski göze alan yönetim, şaşa ve gösterişten uzak hareket etmesi ise alkışlanacak bir davranış biçimi, geçmişte çay ısmarlarken bile gösteriş yapanları hatırlayınca yönetimin ne derece mütevazı olduğunu görüyoruz.

Evet yarın Bandırma maçı var, maçı kaydedebiliriz, kazanabiliriz ama takıma inancımızı kaybetmemeliyiz. Bu takım bu ligde kalacaktır, başkan, yönetim inanmış, teknik kadro inanmis, geriye taraftarın inanması ve takıma sahip çıkması kalmıştır.

Silivrispor la yaşamak ve silivrisporu yaşatmak guzeldir….

You may also like