Anasayfa Köşe Yazarlarımız Kaybetmek üzerine planlar

Kaybetmek üzerine planlar

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Silivri özelinde kazanan adaylara mazbata’ları verildi, önümüzdeki 5 yıllık süreci çok yakından takip edeceğim, Cumhur ittifakı Adayı Belediye Başkanı oldu, kendisini kutlamakla beraber tahahhüt ettigi hizmetleri gündemde tutacağım.
Hayata soldan bakan birisiyim, bu yüzden CHP li meclis üyesi arkadaşlarımı çok daha yakından takip edeceğim.
Bu gün gelinen noktada seçim kaybedilmesinin en önemli sebebi olarak gördüğüm meclis üyemiz var, o arkadaşımızı daha yakından takip edeceğim.
Bu meclis üyemiz 1.5 aylık kampanya sureci boyunca benimle göz göze bile gelmemek adına çaba gösterdi, bu partiye gönül vermiş herkes bilirki yaklaşık 6 aydır partimiz seçim kazanması adına mücadele vermiş bir yazarım, bu süreçte tehdit aldım hatta arabama çarpı işareti konacak kadar ileriye gidildi, buna rağmen zerre geri adım atmadan Parti için mücadale verdim, yani benimle göz göze gelmemek için çaba gösteren bu kişinin seçilmesinde benim payım da var.
Kimse kusura bakmasın, kitabın orta yerinden yazmaya devam edeceğim, bu arkadaşımız seçim kazanalım diye degil, seçim kazamayalım diye çalıştı “benim yaşım genç, bu seçim kaybedebilirse 2024 Seçimlerinde benim önüm açılır” diyerek kendine yatırım yapma yolunu seçti, bilmediği şey ise, son bir yıldır olduğu gibi kendisini yine çok yakından takip edeceğim, her türlü sinsi planın ve bu planı yapanın bu partide istikbali olamaz.
Bu kişi Meclis Adayı olmadan önce 200 kişilik grupla hareket ederken, Meclis Adayı olduktan sonra kendinden başka herkesi partiden uzaklaştırdı, amacı “Işıklar seçim kaybetsin Genel Merkez ve partide etkin olanlar ders alsın” dı.
Silivri de oylar yeniden sayıldı, bu kişi doğru dürüst oy sayımında bile bulunmadı, ne yaptığını bildiğinden utanacak yüzü varmış diyorum.
Sevgili okurlarım, İstanbul Seçimlerini henüz Mazbatayı almamış olsak ta Ekrem İmamoglu kazandı, bu kişi daha Mazbata alınmadan “İSKİ bana bağlanacak, herkes ayağını denk alsın” diyecek kadar ileri gidebiliyor, sevgili arkadaşım İSĶİ senin hangi özelliğinden dolayı bağlanacak, Makina Mühendis’imisin, Jeolok’musun, hangi liyakat’a sahipsin, mensup olduğun Partiye seçim kaybettirmekten başka hangi meziyetin var?
Buradan Sayın Imamoğlu’na çağrı yapıyorum, Silivri ye yakın ekip’inizden birini yollayın araştırsın, bu dediklerim doğru değilse ben yazarlığı bırakacağım, hatta fazlasını duyacaksınız, bunu garanti ediyorum, amacı yol arkadaşına kaybettirmek olanlar, bizim yol arkadaşımız olamazlar…

You may also like