Anasayfa Asayiş Karşılıksız mesaj

Karşılıksız mesaj

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Berker Esen CHP Silivri İlçe Başkanı olması birilerinin siracesini bozdu.

27 yaşında genç yaşında İlçe Başkanı olmak her babayiğidin harcı değil, elbette kıskanacaklar, neymiş efendim “mesleği yok, ne iş yaparmış” Babası yıllarca çalışmış, har vurup harman savurmamış oğluna iyi eğitim aldırmış, halende arkasında dağ gibi babası var.
Silivri de aktif İlce Başkanları içinde alın teriyle geçinen Refik Bek var, aynı zamanda hem işletmecilik yapıyor, hemde MASKOP adlı Kooperatifin genel koordinatörü ve yönetim kurulu üyesi.

Ramiz Aksu var gece gidip fırında ekmek yapıyor, Latif Aydın var mobilya fabrikasında çalışıyor.

Mevcut iktidarın İlce Başkanları İlçe Başkanı olduktan sonra yaptıkları işi bile bıraktılar, ne iş yaptıklarını sadece kendileri biliyor, siz bakmayın birilerinin güzelleme yapmasına.

Berker Esen Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi üzerine yüksek lisans mezunu, yani Silivri de Mesleği siyaset bilimi olan tek İlçe Başkanı ve asıl mesleğini yapıyor.

25 yaşında okulunu bitiren Berker Esen önce vatan görevini yerine getirdi, ardından dünya evine girdi, peşinden İlçe Başkanlığı Makamına oturdu, elbette kıskanılacak Berker Esen.

Berker Esen her Ay 200 TL versin İlah ilan edecek olanlar konuşmasın “ben nerede yanlış yapıyorum” diye kendilerine sorsunlar.

Boş mesaj geldiğinde, vereceğiniz cevaplar asla doğru cevap olmayacaktır, nasıl köpekler havladığında cevap verilmiyorsa, bunlarada cevap vermeyeceksin.

You may also like