Anasayfa Köşe Yazarlarımız Kandıramazsınız!!!

Kandıramazsınız!!!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Silivri Belediyesi Ulusal gazete ve televizyonlara reklam vererek “kartvizitinde ne yazıyor, kimin dayısı, kimin amcası diye bakmayacağız” diyerek kamuoyunda algı çalışması yaparak vatandaşları kandırıyor.

Bizzat tespit ettiğim fotoğraflarla belgelediğim bir çok fabrika ve inşaat sahibi ya para vererek yada kamyon bağışlayarak kaçak inşaat yapıyor.

Bir tane inşaatı ise daha başlamadan haber veriyorum, “kınalı bölgesinde bir iş insanı fabrikasını yıktı, çok yakında eski  fabrikasının iki misli büyüklüğünde inşaata başlayacak” ben buradan haber veriyorum, adresi merak eden Belediye personeli bana ulaşabilir.

Bu iş insanının kartviziti bayağı uzun cümleler içeriyor şimdiden haber vereyim.

Bugün bölgede kisa bir gezinti yaparak yeni başlamış ve ruhsatsız yapılan en az on tane inşaat tespit ettim.

Sayın Başkanımızın yeteri kadar zamanı yoktur, belki buraları görememiştir, yanıma iki zabıta versin bizzat yerlerinde tespit yapsınlar.

Sayın Başkanımızı cansiperane savunan sevgili dostlarıma ise tavsiyem gelsinler onları bizzat ruhsatsız ve kaçak yapılan inşaatları yerinde gezdireyim.

Bugüne kadar belge ve bilgisiz yazı yazmadım şu anda ispat edemeyeceğim tek şey rüşvet çünkü onun belgesi olmuyor ama kaçak inşaatlar, kaçak depolar ortada duruyor.

Kaçak otel insaatı başlamak üzere

Sevgili okurlarım otelci ve yeni başlayacak fabrika inşaatı hariç hepsi ya kamyon bağışlıyor yada bir yerlere para veriyor.

Bu kamyonlar ruhsat bedelinin onda birine tekabül ediyor, merak edenlere tek tek ispat etmeye hazırım, buradan C. Savcılarını göreve davet ediyorum, kamuoyunda oluşan bu saibeleri ortaya çıkarması gerekenler onlardır.

Bir çok konuda resen soruşturma açılması bir yöntemdir, bu yöntemi kullanıp kullanmamak ise C. Savcılarına kalmıştır.

You may also like