Anasayfa Genel Kanburoğlu, Mahallemiz İBB eliyle güzelleşiyor!

Kanburoğlu, Mahallemiz İBB eliyle güzelleşiyor!

kadirkoc

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Gümüşyaka Mahallesinde bir süredir devam eden çalışmalarda sona gelindi.  CHP Gümüşyaka Mahalle Başkanı Ekrem Kanburoğlu, yapılan çalışmalar için İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etti.

Bir süredir devam eden sokak iyileştirme çalışmaları kapsamında Silivri Gümüşyaka Mahallesinde devam eden yenileme işlemlerinde sona gelindi. Yapılan işlemler sonucunda İSKİ, BEDAŞ, İGDAŞ ve Türk Telekom ekiplerinin içme suyu ve atık su hatlarının yenilenmesi, havai elektrik hatlarının yer altına alınması, internet hatlarının revizesi, sokak aydınlatmaları, yol düzenlemeleri ve sıcak asfalt dökümü gibi işlerimler hayata geçirildi.

Kanburoğlu, “Ekrem Başkanımıza minnettarız”

CHP Gümüşyaka Mahalle Başkanı Ekrem Kanburoğlu, “Uzun süredir devam eden ve sona gelinen çalışmaların ardından, mahallemizde önemli hizmetler hayata geçirildi. İBB Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu nezdinde tüm İBB ekiplerine minnettarız. Özellikle Sarayburnu Caddesi, Piri Mehmet Caddesi, İshakpaşa Caddesi, Güçlü Caddesi, Hızır Reis Caddesi, Karacaoğlan Caddesi, Ömer Hayyam Caddesi gibi mahallemizin önemli noktalarında ciddi yatırımlar hayata geçirildi. İSKİ, İGDAŞ, BEDAŞ, Türk Telekom’un koordineli bir şekilde mahallemizi güzelleştirmesi tüm sakinlerimiz tarafından memnuniyetle karşılandı.

You may also like