Anasayfa Genel Kafama takılanlar

Kafama takılanlar

kadirkoc

Sevgili okurlarım, seçim sathına girmiş bulunmaktayız, siyasetçilerin ziyaretleri, dün Erdoğan’ın açıkladığı icralık borçların belli kısmını Devlet eliyle ödeneceği garantisi bunu net gösteriyor, gerçi Kılıçdaroğlu’nun “ödemeyin” demesi etkisini gösterdi de denilebilir.

Soylu Bakan Silivri ye geldi Uğur Mumcu meydanına 100 kişi toplayamadı, bu durum Sedat Peker etkisi olsa gerek, Silivri halkı Soylu Bakanı sevemedi gitti, geçtiğimiz yerel seçimde yaptığı Silivri ziyareti tamamen fiyasko şeklinde sonuşlanmıştı.

Gelelim Sayın İmamoğlu’nun Silivri ziyaretine, Boğluca Yaşam Vadisi açılışı için İmamoğlu o projenin belli aşamaya gelmesinde en büyük pay sahibi Hüseyin Turan’ın adını anmaması hiç hoş olmadı, bana göre orada kurdela kesilirken kesinlikle kürsüde olmayı hak ediyor, Sayın Turan..

Bugün Sayın Meral Akşener geliyor, Akşener önemli bir siyasetçi halk arasında karşılığı var ve her geçen gün güçlenerek Başbakanlık iddiasını sürdürüyor, umarım herhangi bir nezaketsizlikle karşılaşmaz, Silivri ye yakışan misafirperverlikle karşılanıp uğurlanır.

Yarın Tarım Bakan Yardımcısı Sayın Ebubekir gizligider Balıkçı barınaklarının olduğu bölgeyi ziyaret edecek, yakından takip ettiğim bir süreçte yıkılması gündeme gelen balık satış yerlerinin yıkılmasının önüne geçen birisidir Sayın Gizligider, gizli gitse de aleni olarak yıkılmasını engel olduğu balıkçıları ziyaret edecek.

Birde CHP bazı Sivil toplum kuruluşu temsilcilerini davet etmediği konusu, Bahsedilen ADD Silivri Şubesi, güya başındaki şahıs CHP üyesiymiş yalanın daniskası böyle olur, son yerel seçimlerde bu kişi DSP Meclis Üyesiydi, CHP nin seçim kaybetmesi için canla başla iftiralar atarak seçimin kaybedilmesi sebep olanlardan birisidir, geçmişte bu kişi örgüt toplantısında olay çıkaracak kadar CHP düşmanı, “O kadın CHP den Meclis Üyesi oluyorsa bende olmalıyım yada o kadın da aday yapılmayacak” diyecek kadar kıskanç, kendi meslektaşına saygısız birisi. CHP bu kişiyi etkinliklere davet ederse temiz duygularla örgüt için gece gündüz çalışanlara ihanet etmiş olurdu. Silivri ADD kişisel hırs ve ihtirasları için çalışanların ele geçirdiği bir yapı haline gelmiştir.

İyi şeyler olmuyor mu elbette oluyor, geçtiğimiz günlerde İş İnsanı Ali Kancıoğlu arayarak “Kadir Bey engelli bireylerin kaynaşması için yemek vereceğim organize edermisin” dediğin seve seve kabul ettim, bana göre güzel bir etkinlik oldu, siyasi partilerin temsilcilerinin de orada olması anlamlıydı.

Ayrıca Şöhret Saç Tava Balık işletmecileri Mert Balıkçılık, Ömer tabala ve personellerine de teşekkür etmeliyim, çok güzel bir hizmet sunarak onlara yakışanı yaptılar.

Mutlu Bozoğlu’nu yaralı polisimizin ailesine yaptığı ziyaret için kutluyorum, İnsanlar böyle davranışlardan mutlu olurlar, işte o zaman Mutlu Silivri olur.

Güzel şeylerde oluyor, Silivri de yaşamak elbet güzel olacaktır..

You may also like