Anasayfa GÜNDEM İYİ’ler ve kötüler

İYİ’ler ve kötüler

kadirkoc

Sevgili okurlarım, bu dünyada İYİ olunca kötülerin hedefi olman kaçınılmaz oluyor.

İyi Parti görünürde kendi Milletvekili tarafından hançerlenmek istendi ama bunun derinliğine baktığınızda hesapların çok farklı olduğunu görüyorsunuz.

Hükümet Ümit Özdağ üzerinden İyi Parti’yi hizaya getirmek istiyor, Ümit Özdağ karanlık ilişkileri olan bir Milletvekili, kendisine hep şüpheyle baktım, bazı derin yapılarla fazlasıyla alakalı.

Böyle derin yapılarla ilişki içinde olursanız her an dizginleri başkasının eline kaptırabilirsiniz çünkü ister istemez şuça bulaşmış olma ihtimaliniz var.

Sayın Özdağ Fetö suçlamasıyla bu işin iyice çivisi çıktığını bize çok net bir şekilde göstermiş oluyor, şayet muhalefetteyseniz ve partinizde bir makama gelemediyseniz, makama gelene ya PKK lı yada Fetö’cü dediğiniz de bunun alıcıları var.

Bu suçlamalara balıklama atlayacak iktidar medyası hazırda bekliyor, yapılan suçlamalarla Ak Parti’nin ayakta kalacağını sanıyorlar.

Bir insanı Ataları üzerinden suçlamak, ailesi üzerinden zan altında bırakmak en hafif tabirle Alçaklıktır.

Gelelim Fetö suçlamasına, bu yargı bana bile Fetö suçlamasıyla 3 Yıl Dokuz ay hapis cezası verdi, suçlama ise “Gökçe Fırat dostum” demem, “suçu ve suçluyu” övmüşüm güya, oysa Gökçe Fırat’ın son Yargıtay Kararıyla suçsuzluğu tescillendi, berat etti. Çok şükür ki bana yapıştırılmak istenen suçta ortadan kalkmış oldu.

Bana fetö’cü diyen sistem, elbette her geçen gün güçlenen İyi Parti içinde bunu yapacaktı, ayakta kalmaları için Ümit Özdağ gibi karanlık ilişkileri olan birini kullanarak Buğra Kavuncu’nun üzerine gidecekti.

İyi Parti iyi işler yapmaya devam ettikçe bu saldırılar artarak devam edecek.

Ümit Özdağ biraz onurlu olsa o partiden istifa eder, Fetö’cü dediği İl Başkanıyla çalışacak kadar aşağılık olmamalı, bu Millet sana İyi Parti Adayı olduğun için oy verdi, aşağılık suçlamalar yapman için değil.

Ümit Özdağ’ı bundan sonra daha yakın takip etmek gerekiyor, Yurt Dışı Operasyonlar yaptırabilecek kadar derin ilişkileri olan birisi Yurt içinde çok şey yaptırabilir!

Ümit Özdağ bu açıklamaları talimatla yapmıştır, talimatı veren el yeni talimatları vermekten geri durmayacaktır.

Ben İyi Parti İl Başkanlarını, İstanbul İlçe Başkanlarını vakarlı duruşlarından dolayı kutluyorum, yol arkadaşlığı, Yoldaşlık bilinci bunu gerektiriyordu, gereken duruşu sergileyerek, kötülere meydanı bırakmadılar…

You may also like