Anasayfa Ekonomi İYİ PARTİ’DE CİCİM AYLARI ERKEN BİTTİ

İYİ PARTİ’DE CİCİM AYLARI ERKEN BİTTİ

kadirkoc

Yeni seçilen İYİ Parti Silivri İlçe Teşkilatı ikinci ayını doldurmadan dibe vurmaya başladı .
Daha önce açılan mahalle teşkilatlarının bir biri ardına kapanmaya başlanmasından sonra , açılış ve toplantılara katılım sayısının her geçen gün düştüğü gözleniyor .
TEŞKİLAT BAŞKANINA SÖNÜK KARŞILAMA
Geçtiğimiz hafta İlçe ziyaretinde bulunan İYİ Parti İstanbul İl Teşkilat Başkanı Hakkı Özyurt be ekinini 66 yönetim kurulu üyesi ve 22 başkan yardımcısı olan Silivri İlçe Teşkilatı’ndan sadece 10-15 civarında yönetim kurulu üyesi misafir etti. Ziyarette ilgi çeken konulardan biri de genel başkanı kadın olan bir partinin , İl Teşkilat Başkanını karşılayanların arasında sadece bir kadın üyenin olmasıydı. Partinin her kademesinde % 25 kadın kotası uygulanan İYİ Parti’de Silivri de yaşanan bu ilginç durum eleştiri konusu oldu .
MÜBADELE EVİ VE AÇILIŞTA CEYLAN YALNIZ KALDI
Yine pazar günü Silivri Mübadele Evi ve iş yeri açılışında İYİ Parti İlçe Başkanı Gökhan Ceylan resmen yalnız kaldı.
Mübadele Evi açılışına eşi ile katılan Ceylan’a eşi ve yönetimden bir üye eşlik etti.
Aynı gün bir iş yeri açılışına ise Ceylan’ın yalnız katılması dikkat çekti.
EKONOMİK SIKINTININ SONUCU MU?
Göreve seçilmesinin ardından ekonomik gerekçeyle mahalle teşkilatlarını kapatmaya başlayan Ceylan ekininin son günlerde yönetim ekibindeki kan kaybının ekonomik gerekçeler olduğu iddia edildi . İsminin açıklanmasını istemeyen İYİ Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi , toplantıda yöneticilerden 500 TL istenmesinin ve verilen iş sözlerinin yerine getirilmemesinin ardından kan kaybı yaşanmaya başladığı iddiasında bulundu .
İYİ Parti Yönetim Kurulu Üyesi ayrıca önümüzdeki günlerde yönetimden bu konulardan dolayı istifaların olabileceğini ifade etti.

You may also like