Anasayfa Genel İyi Parti Silivri Devleti dolandırıyor!

İyi Parti Silivri Devleti dolandırıyor!

kadirkoc

İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Gökhan Ceylan , seçildiği günden beri skandallarla anılmaya devam ediyor . Şimdi de Ceylan’ın kendini seçildikten 2 ay öncesine ait sahte belge düzenlediği ortaya çıktı .

Refik Bek’in ilçe başkanı olarak görev yaptığı 01 10 2022 tarihinde , kendisi ilçe başkanıymış gibi 01- 10 – 2022 tarihli parti kaşeli ve ıslak imzalı ilçe başkanı olarak kira kontratı düzenleyen Gökhan Ceylan , bilindiği gibi 05 12 2022 tarihinde İlçe Başkanı seçilmişti .
SAHTE BELGEYLE RESMİ KURUMLARDA İŞLEM YAPTI
Geriye dönük iki ay kendini ilçe başkanı olarak gösteren sahte belge düzenleyen Ceylan sadece bununla yetinmeyip, bu belgeyle resmî kurumlarda işlem yaptığı ortaya çıktı.
İsminin açıklanmasını istemeyen ilçe yönetim kurulu üyesi, geriye dönük sözleşme yapan Ceylan’ın 11.000 TL olan Aylık kira bedelini 500 TL göstererek Vergi Dairesine bildirimde bulunduğunu , böylece devleti de zarara uğrattığını ifade etti .
MAL SAHİBİNİN İMZASIDA SAHTE

Ayrıca ilçe yönetim kurulu üyesi, Kira Sözleşmesinin tamamen sahte olduğunu, bu tarihte Kira Kontratında ismi ve imzası bulunan mal sahibinin bundan haberi olmadığını , kontrattaki mal sahabinin bilgisi dışında bu kontratın hazırlanıp imzalandığını belirtti.
İYİ Parti İlçe Başkanı Gökhan Ceylan’ın sahte kontratla , Vergi Dairesi’nin dışında Bedaş ve İSKİ’yle de sözleşme yapması sahte imza skandalının büyüklüğünü ortaya koyuyor
PARTİ ÜST YÖNETİMİNİN TUTUMU NE OLACAK?
Göreve seçildiği günden beri yaptığı skandallarla partiyi Silivri’ de zor durumda bırakmaya devam eden Ceylan’ın bu evrakta sahtecilik ve devlet kurumlarını zarara uğratma konusundaki skandal tutumu karşısında İyi Parti İstanbul İl Başkanlığı ve Genel Merkezin takınacağı tavır merak konusu .

Not: Mal sahibi Ahmet Yağcıoğlu ile bugün gerçek sözleşme yapıldığı bilgisine ulaştım, Pazartesi sözleşmelerin değiştirilmesi ihtimaline karşı haber metnini bugün paylaşıyorum…

You may also like