Anasayfa GÜNDEM İt hep aynı, tasmayı tutan el değişiyor

İt hep aynı, tasmayı tutan el değişiyor

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Hüseyin Turan Belediye Başkanı seçildiğinde, onu koruyup kollayacak bekçi köpeği aradı ve buldu, bulunan köpek bir süre yemlendi, ama köpek bu ya, daha fazlasını istedi, alamayınca tasmasını tutan eli ısırmaya kalktı, Silivri yi terk etmek zorunda kaldı.

Hüseyin Turan Belediye Başkanlığını kaybetti, yeni seçilen Özcan Işıklar yine aynı İt’e yem vermeye başladı, “İt’e İt’lik, Puşt’a Puşt’luk yakışır” sözü tam yerini bunda bulmuştu, yemi yine az bulan İt bu kez yine tasmasını tutan eli ısırmaya kalktı, yıllarca devam etti, atılmadık iftira, söylenmedik yalan bırakmadı, buna rağmen, Işıklar’ın çevresi dahil birileri tarafından beslenmeye devam edildi.

Son yerel seçimleri Volkan Yılmaz kazandı, İt yine ortaya çıktı, neredeyse “En büyük Ülkücü benim” diyecek kadar Volkan Yılmaz hayranı çıktı, olumsuz tek kelime ne yazıyor, ne söylüyor.

“Bu durum nereye kadar böyle devam eder” derseniz, yem az gelene kadar devam edecektir.

Mide yedikçe büyüyen bir organdır, o yüzden derler ki “Az ve sık yemelisiniz, yoksa kilo alırsınız” bu İt’e de bol bol yediriyorsunuz, sonra midesi büyüyor ve yedirdikleriniz az geliyor, sonra tasmayı tutan eli her seferinde ısırmaya kalkıyor, “İt’tir ne yapsa yeridir” diyeceğimde, tasmayı tutan elin hiç mi kabahati yok?

GELELİM KONUMUZA

Silivri Belediyesi çalışanlarına muhteşem oranda zam yapmış!

Öyle ki %4 oranında yapılan bu zamla personel bayram ediyor, sevinç çığlıkları atıyormuş!

İşçi statüsünde bulunan çalışanların özlük haklarıyla ilgili de gelişmeler var, Silivri Belediyesi çalışanları yeni Bayram kutlamalarına hazır olsun.

Gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz

You may also like