Anasayfa Köşe Yazarlarımız İSTİFA ONURLU BİR GİDİŞTİR…

İSTİFA ONURLU BİR GİDİŞTİR…

kadirkoc

Sevgili okurlarım:
Akp li troller “Kılıçdaroğlu istifa” diyor, tek istemedikeri şey Kılıçdaroğlu’nun istifa etmesidir, kimse rakibinin güçlü olmasını istemez.
Akp sözcüsü Mahir’siz Ünal, Sayın İnce konusunda konuşarak ön almaya çalışmıştır, İnce’nin genel baskan olması demek akp’nin bitmesi demektir.
Mahir’sizin sozlerinin ardindan akp li troller hep aynı ağızla “istifa” sozlerine sarıldılar.
Burada bir realite var, 3 gündür ortaya cikmayan Kılıçdaroğlu sacma sapan bir aciklama yaparak neredeyse “secimi biz kazandik” diyecekti. Satir aralarında bunu söyledi aslinda ama inandırıcılığı olmayacağını bildiği icin üzerinde duramadı.
Sayın genel başkan seçim gecesi istifa kararını almış olaydı akp li trollerin konuşmasının önüne geçmiş olurdu.
Sayin genel baskan artık bu partiyi yönetemezzzzz…
Bunun çeşitli sebepleri var, bunuda en iyi kendisi bilir.
CHP olarak bu seçimden başarısız olarak çıktık, Cumhurbaşkanlığında ise aynı derece başarılı olduk.
Halkta bir karşılığı olan sayın İnce bu partinin dogal lideri olmayı haketmiştir, bazı çok özel bilgilerim olmasına rağmen parti ici konu olmasindan dolayı ulu orta yazmayacağım, Pazar gecesi Sayın İnce son derece yalniz bırakılmıştır, bu kırıcı tavır Sayın Ince’yi secim kaybetmekten fazla üzmüştür, seçim gecesi açıklama yapmamasının en önemli gerekcesi budur…
Sayin İnce CHP içinde kalacaktır, yeni parti kuracak söylemleri tamamen akp trollerin uydurmasıdır, asla bu düşüncesi yoktur…
Evet Sayın genel baskan istifa etmelidir, ama bu istifa akp li troller istedi diye degil, zorunluluk olduğu icin etmelidir.
Sevgili yoldaş iki degerli şahsiyet uzerinden kavga etmeyelim, CHP sıradan bir parti değildir, mazisi vardır… kurullar çalışıp gerekeni yapacaktır…
Bizi birbirimize düşürmeye çalışanların oyununa gelmeyelim, yarin yine omuz omuza birlikte çalışacağız…
Partimizi ikdira taşıma amaçlı istifa çağrılarını önemseyip uzerine kafa yoralım. Bizler lider sultasina biat edecek insanlar degiliz…
Onlarda tek adam çıkıp istifa et deyip ettirebiliyor, bizde böyle birşey mümkün değil, bizde taban isterse tavan ancak istifa eder.
Demokrasiyi tek kişiye teslim edenler bize akıl vermeye kalkmasınlar, akılları olsaydı tek adama Ülkeyi teslim etmezlerdi.
Son söz kavgamız iktidara gelme adına olsun, şahşi hesaplar ugruna partiyi zora sokacak tartışmalardan uzak duralım…

You may also like