Anasayfa Köşe Yazarlarımız IŞIKLAR GÖREVİNİ YAPTI

IŞIKLAR GÖREVİNİ YAPTI

kadirkoc

Sevgili okurlarım, 23 Haziran seçimleri Türk Demokrasi tarihine geçti, 13.500 farkı kabul etmeyen akp 800 bin fark yedi.
Seçim yenilenme kararı alındığında Kemal Kılıçdaroğlu İlçe Belediyesi kaybeden adaylara özel görev verdi, ” 23 Haziranda Parti oylarını yükseltin sizleri seçim kazanmış kabul edeceğim ” dedi.
Özcan Işıklar bu sözleri emir kabul ederek gecesini gündüzüne katarak çalışmalara başladı, %53 olan CHP oyunun %61. Ulaşmasına elinden gelen katkıyı fazlasıyla verdi ve görevini yerine getirdi.
Evet Özcan Işıklar Silivri de seçim kaybetti diyoruz ama bana göre Özcan Işıklar kaybederken de kazandı, Tarım politikalarıyla Ülke gündeminde yer edinen Işıklar İzmir Belediyesinin en önemli şirketinin başına geçti, Silivri özelinde yarım kalan işlerini İzmir gibi bir Metropolde gerçekleştirme şansını yakaladı.
Önümüzdeki iki yıl içinde İzmir Tarım projeleri konuşuluyor olacaktı, Özcan Işıklar’ın vizyonu için Silivri fazlasıysa yetersiz, önümüzde ki dönemde Işıklar çok daha önemli görevlere gelecektir.
Bugün siz bakmayın üç beş çakalın ulumasına, onlar kendilerini Silivri ye hapsetmiş zavallılar diyorum.

You may also like