Anasayfa Köşe Yazarlarımız Işıklar giderse ne olur?

Işıklar giderse ne olur?

kadirkoc

Sevgili okurlarım, 31 Mart seçimlerine 78 gün kaldı, CHP Aday belirleme çalışmalarına devam ediyor.

Süreç uzadıkça İstanbul’un İlçeleri kaynamaya başladı, buna rağmen partinin bir bildiği vardır diye düşünmek istiyorum.

Yaşadığım İlçe Silivri’ye gelecek olursak, aynı sancılar devam ediyor, 6 Aday Adayından 5 tanesi, “Özcan Işıklar olmasında kim olursa olsun” havasındalar. Burada ortak amaç “Işıklar gitsin” üzerinde durmak gerekiyor, başka kimler “Işıklar gitsin” diyor ona bakalım.

Arazi mafyası “Işıklar gitsin” diyor

Akp li rant çeteleri “Işıklar gitsin” diyor

Belediye kaynaklarını sömüremeyenler “Işıklar gitsin” diyor

Haksız,Hukuksuz işlem talep edenler “Işıklar gitsin” diyor

Kendini bulunmaz Hint kumaşı sananlar “Işıklar gitsin” diyor

Birde Belediye kaynaklarını sömüren gazeteci görünümlü rant çetesi var, bunlar “Işıklar gitsin” demekle yetinmiyor “bizim adayımız gelsin” diyorlar.

Sevgili okurlarım, Işıklar giderse bunların istedikleri olur, siz bunu istermisiniz? sizler sessiz çoğunluk olarak, bahsettiğim çetelerle aynı görüşte değilsiniz buna eminim.

Bu çeteler size dokunacaklardır, bunlara taviz vermeyin, bunlar size konuyu açtıklarında yüzlerine tükürün, emin olun “Yarabbi çok şükür” diyeceklerdir.

Sayın Işıklar bir insan olarak elbette eksiklikler yapmış olabilir, hepimiz beşeriz şaşarız, hatalardan ders alınıyorsa, hatalar tecrübe olarak bize döner.

Akp nin her türlü psikolojik baskısına rağmen, Kültür merkezleri kuran, TÜRAM gibi Tarım Lisesi gibi İlçemizi gelecek yüzyıla taşıyacak projeleri hayata geçiren Özcan Işıklar, İBB nin alındığı bir İstanbul da, Silivri yi teknoloji kenti haline getirecek projeleri hayata geçirecektir.

Bir İlçe Belediye Başkanı olarak TBMM ye kanun teklif edip (tarım sit alanı) bunu TBMM den geçmesini sağladıysa fırsat bulursa daha neler yapar?

Akp ye 25 yılını heba eden İstanbul, kendi ağızlarıyla “İstanbul’a ihanet ettik” demelerine rağmen hizmet için bizi tercih edin diyebilmeleri “garabetine” inanacak halimiz yok, 10 yıldır, Boğluca deresini, Mimar Sinan köprüsünü bitirmeyenler, her seçim dönemi hizmet sıralaması yapıyorlar.

Neymiş efendim, “Adliye binası” yapılmış, haftanın 2 günü Adliye deyim, görülen davaların % 80 i cezaevi kaynaklı, Adliye Silivri halkı için değil, Cezaevi için yapıldı.

Peki Cezaevi neden yapıldı? bu Milletin beynini hapsetmek için yapıldı beyler, bayanlar, o beyinleri tekrar tekrar yargılamak içinde Adliye ye ihtiyaç vardı yapıldı.

Hastane yapıldı deniyor, evet yapıldı % 50 Cezaevi ne hizmet veriyor, % 30 çevre ilçelere, % 20 de hasbelkader Silivri halkına, öyle ki hastanede yatacak yer yok, hastayla çöp kovaları aynı odaya koyuluyor.

Akp ye 25 yıl verilmiş, Işıklar’a neden 3. dönem verilmesin, İstanbul’u almış bir CHP nin İlçe Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Avrupa kenti Silivri’yi yaratacaktır…

You may also like

1 yorum

METİN KAPTAN 14 Ocak 2019 - 13:39

Fazla uzatmaya gerek yok Ama şunuda Söylemeden gecemicem.
SİLİVRİ’DE YAŞAMAK GÜZEL DİR. diyorum.
Özcan IŞIKLAR : Devam Eden Işık Olacaktır.

Comments are closed.