Anasayfa Köşe Yazarlarımız Işıklar aydınlatıyor

Işıklar aydınlatıyor

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Özcan Işıklar yeni dönem projelerini Garden resturant’ta görkemli bir şekilde tanıttı, projeler ağırlıklı olarak çocuklar ve gençlere yönelik olması dikkat çekiciydi.

Dün dikkat çekici olan şey ise Abdullah Yıldırım’ın konuşmasıydı, ideolojik doluluk, makam mevki değil partili olmanın ne demek olduğunu tüm salona gösterdi Sayın Yıldırım.

Meclis üye listesine baktığımızda ise gözlerimiz kamaştı desek yeridir, Silivri’nin şampiyonlar ligi dersek az bile demiş olabiliriz, her biri kendi alanında çok başarılı kişiler Işıklar tarafından bulunup kamuoyu önüne çıkarılmış

Işıklar’ın kadrosuna baktığımızda yeni dönem için fazlasıyla umutlanıyoruz, 8 partiyi bir noktada buluşturup Silivri için çalıştıran kişi olmak bile çok büyük bir proje.

Provakasyon kokuyor

Dün bir başka gelişme ise akp yeni mahalle seçim bürosuna yapılan saldırıydı, olay çok çirkin ve planlı diyorum, gecenin bir yarısı cama iki taş atılmış ve cam kırılmış, bu tür olaylar demokrasiye yapılmış bir saldırıdır, olay aydınlatılmazsa aklıma çok farklı şeyler gelir.

İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu bugün Silivri de olacak ve bu kişinin Silivri ziyareti arefesinde bu çirkin olayın meydana gelmesi fazlasıyla düşündürücü, bugün halka hitap edecek Soylu bu olayı konuşmasının merkezine alacağına eminim.

Değirmenci ekibi rol kapma peşinde

 

Dikkatimi çeken Selami Değirmenci’nin yaptığı ziyaretler, Işıklar programını bir gün önceden yayınlıyor, muhtemelen bu program ellerine geçiyor Işıklar’dan önce yada sonra aynı yerlere ziyaretler yapılıyor. bu tarz basitlik iddialı bir adaya yakışmıyor söylemeliyim.

Selami Değirmenci için akp’den oy alacak tezini ortaya koymuştum, bu durum onun oyunu yükselteceğini iddia ettim, bu iddiamdan vazgeçiyorum Işıklar’ın meclis listesini görünce bu liste akp nin %15 lik kısmını çok rahat CHP ye getirir ve her geçen gün kazanamayacağını anlayacak olan Değirmenci seçime girme iddiasından vazgeçebilir.

You may also like