Anasayfa Köşe Yazarlarımız İmamoğlu inanmış

İmamoğlu inanmış

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Hulusi Akar Genel Kurmay Başkanı olarak Cumhuriyet tarhinin en niteliksiz Başkan olarak tarihe geçti. Emrindeki herkes f tipi ihanet şebekesinin elemanı, en yakınındaki adam kafasına silah dayadı, aynı olay Japonya da olsa o Başkan harakiri yapardı, oysa bizim Hulusi Savunma Bakanlığına terfi ettirildi.

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel ve Ergenekon Balyoz mağdurları hakkı olarak eleştiriyorlar, sen emrindeki Askerlerin esir edilmesine ses çıkarma, Akit paçavrasinin yazarına ziyaretler yap, nerede bir Cumhuriyet düşmanı varsa yanında, sonra çık “Ben 49 yıl askerlik yaptım” de, paşa, paşa sen emrindeki 3 , 5 capulcuyu bile tespit edemedin, bizi aleme rezil ettin.

Gelelim Imamoğlu’nun Adaylığına

Bugün kendisini yakından izledim, 10 üzerinden 7 veriyorum. 3 puan kırmam ise ilk gün heyecanına bağlıyorum.

Bir kere güler yüzlü, kibir yok, alçak gönüllü, vücut dilini çok iyi kullanıyor, kazanacağına inanmış ve örgütü inandırma çabasında.

Özellikle kavgaya bulaşmayacagini belirtmesi en önemli artısıydı, benim gördüğüm ne havuz medyasını nede rakip Adayları muhatap almayacağını belirtti. Erdoğan’ın kavgacı üslubundan bıkan halk Imamoglu’na gereken desteği verecektir.

Kalabalıkta diğer  dikkatimi çeken ise Karadeniz şivesiyle konuşanların çokluğuydu, Imamoğlu “Bekle bizi İstanbul” bu sesi İstanbul duyacak ve sosyal Demokrat Belediyecilik İstanbul ulaşacaktır…

You may also like