Anasayfa Köşe Yazarlarımız İlkesiz yavşaklar!!!

İlkesiz yavşaklar!!!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, biliyorum ağır bir ifade kullandım yazımın başlığında, öncellikle bu yazı birini hedef alarak yazılmamıştır, isteyen herkesin üzerine almasında zerre sakınca yoktur, isteyen üzerine alabilir.

Sevgili okurlarım, İlçemizin güzide takımı Silivrispor zor günler geçiriyor, Akgün Duru Başkan kulübün kurumsallaşması adına elinden gelen çabayı veriyor, bu konuda epeyce bir mesafe aldı ama sportif anlamda takım düşme potasının biraz üzerinde, ben bu takımın dusmeyeceginden eminim.

İlçemizin yeni seçilen Belediye Başkanı MHP li Volkan Yılmaz gelir gelmez bir kampanyaya öncülük etti, kulübün maddi sorunlarını ortadan kaldırmak adına İlçeyi harekete geçirdi, bu yoğunluğu arasında ilk iş olarak Silivrispor’a katkı sunması takdire şayan bir davranış olarak altını çiziyorum ve Sayın Başkanı kutluyorum.
Gelelim asıl meselemize, Eski Belediye Başkanımız Özcan Işıklar kulübün ayakta kalması adına yaptıklarını Silivrispor eski Yöneticisi Mutlu Memiş “gönlüm kırık olsa da ben sana hakkımı helal ediyorum Başkanım Silivrispor’un Şampiyonluğunda verdiğiniz destekleri en ben biliyorum” diyerek eski başkanı onure etmiştir. Sayın Işıklar’ın o günlerde verdiği desteği suistimal eden zavallılar ise “Işıklar kulübü siyasete alet ediyor” diye feryat figan bağırıyordular, oysa amaçları sömüremedikleri için saldırıyordular, o günlerde buju fazlasıyla dile getirdim, “bunlar asalaklar” dedim, bugün bu söylediklerimi az bularak “yavşaklar” diyorum, nedenine gelince, dün Işıklar’ı Silivrispor üzerinden yerden yere vuran bu yavşaklar simdi yeni Başkana methiyeler düzüyor, bana göre de başkan methiye düzmeyi hak ediyor ama bu yavsaklar bunu yapıyorsa bu onları deşifre ediyor eski yazdıklarından dolayı.
Altını çizerek söylüyorum, bir yıl geçsin Volkan Yılmaz bunları doyuramayacağını anlasın bakın siz o zaman bu Yavşaklar neler yazacak.
Bunlar doymaz, bunlara 10 ver ertesinde 20 isterler, istekleri hiç bitmez ama bu istekleri asla toplum yararına olmaz kendi menfaatleri olduğu sürece “en büyük başkan bizim başkan ” derler menfaatleri bittiğinde eski yazdıklarını anında unuturlar, ruhlarına ihanet işlemiştir, Vefa bunlar için semt adı bile değildir.
Son olarak Volkan Yılmaz Başkanı verdiği bu önemli katkı için kutluyor, teşekkürlerimi sunuyorum.

You may also like