Anasayfa Köşe Yazarlarımız İçine siniyor mu Milliyetçi Kardeşim?

İçine siniyor mu Milliyetçi Kardeşim?

kadirkoc

Sevgili okurlarım, akp cenahı seçimi kaybediyor, “bunu gören” akp zamanı olsa “çözüm süreci’ne” yeniden dönecek. Seçime üç gün kala çocuk katiline sarılarak “seçim kazanmak için her yol mübah” dedi.
Abdulah Öcalan PKK adlı terör örgütünü kurdu, bugün bile ölümlerin sorumlusudur, ölen teröristin ve askerlerin en baş sorumlusu Abdullah Öcalan’dır.
Selahattin Demirtaş Kürt hareketi için sivil çözümün temsilcisidir, hukukçu kimliği, ılımlı mesajları Türk Demokrasisi için gereklidir. Eline asla silah almamıştır, haklı yada haksız bazı istekleri vardır.
Selahattin Demirtaş çözüm sürecinde söyledikleri için yani “Kürdistan,Gerilla” dedigi için Cezaevinde.
“Kürdistan” demek suç ise daha 3 gün önce Binali Yıldırım aynı sözü diyarbakır da söyledi neden soruşturma yok, oy uğruna bu kadar savrulmak doğrumu?.
“Gerilla” sözü sakıncalı olamaz, Türk Dil Kurumu “başı bozuk silahlı gruplar” tabiri yapıyor, ne yani bu hainlere “başı bozuk”denmesin mi?
Evet sevgili okurlarım, Recep Bey diyor ki “Apo HDP ye mesaj yolluyor, bu onların kendi iç işleri” yani Demokratik siyaset yapan Selahittin Demirtaş la terörist başını aynı katagoriye koyarak terörist başını meşrulaştırmaya çalışıyor.
Bunun bir adım sonrası “HDP nin başına Abdullah Öcalan geçsin” demektir. Akp ye destek vermeyen Demirtaş “kötü çocuk”, akp ye destek mesajları veren terörist başı “iyi çocuk” Devletim ve Milletim adına bu duruma isyan ediyorum, sen etmiyormusun Ülkücü kardeşim” sen etmiyormusun Milliyetçi Kardeşim? Sen etmiyormusun. Ulusalcı kardeşim? Sen etmiyormusun demokrat kardeşim?
Recep beyin konuşmasında bir detay daha dikkatimi çekti, düne kadar “Terörist başı” diyen Recep bey son konuşmasında ” bir kez olsun bu cümleyi kullanmadı, ” Apo, İmralı” sözleriyle durumu idare etti.
Yine bir başka detay ise, Terör örgütü ve Apo üzerine 4 kitap yazan bir adam Imralı Adasına yollanıyor, oysa birinci derece akraba olmayanlar veya Avukat olmayanlar cezaevi ziyareti yapamaz, ancak içerdeyken 3 kişi ismi verdiyseniz onlar ziyaret edebilir. Bu ziyareti yapan şahıs terörist başıyla 3 saat görüşüyor, bu başlı başına bir garabet, ağırlaştırılmış müebbet mahkumları ailesiyle görüşemezken, aynı cezayı alan Apo sıradan bir yazarla 3 saat görüşebiliyor sıradan adlî bir mahkum eşi, ana’şı, Kardeşi’yle bile 1 saatten fazla görüş yapamıyorken Öcalan neden ayrıcalıklı?.
Kanun sana, bana göre esnetilir se o Ülke hukuk Devleti değildir…
Sevgili okurlarım, MHP li kardeşlerim, akp li kardeşlerim, biliyorum bu Vatanı ve değerlerini en az benim kadar seviyorsunuz, seçim kazanmak için şeytanla işbirliği yapanlara halen guvenecekmisiniz? Biliyorum! Guvenmeyeceksiniz! Bu dersi akp üst yönetimine vermek öncelikle sizlerin görevi ve bu görevinizi sandığa gittiginiz de asla unutmayın…

You may also like