Anasayfa Ekonomi Hüseyin Turan’a yapılan haksızlıktır.

Hüseyin Turan’a yapılan haksızlıktır.

kadirkoc

Sevgili okurlarım, bir yerde bir haksızlık gördüğümde duramıyorum, geçmişim de bana silah doğrultana yapılan haksızlığı gördüğümde müdahale etmişliğim vardır.

Sayın Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz Nisan Meclisinde “Silivri ye 25 Yıldır ne yapıldı, alibey Mahallesine 25 yıldır girilmedi” diyerek, yaptığı hizmeti anlatırken geçmişi suçladı.

Sayın Ak Partili Meclis Üyeleri, hadi Hüseyin Turan’ı görmezden geldiniz o 25 Yılın içersinde İBB Başkanı olan Recep Erdoğan da var, bari ona sahip çıksaydınız.

Şimdi Hüseyin Turan döneminde yapılan birkaç hizmeti ben Ak Partili Meclis üyelerine anlatayım da haberleri olsun, onlar yeni Ak Partili oldukları için bilmezler.

Volkan Yılmaz’ın bahsettiği Alibey Mahallesi alt yapı ve asfaltlaması Hüseyin Turan döneminde yapıldı.

Sayalım şimdi

Belediye Binası

Adliye binası

Devlet hastanesi

Boğluca deresi çalışmaları

Bizzat yönetici olduğum e 5 yanyol ve köprüler

Silivri merkezin tamamında İSKİ’nin yaptığı yenileme çalışmaları, bunu da bizzat takip ettim ihaleyi alan şirkete kamyonumu kiralamıştım.

Sevgili Ak Parti Meclis üyeleri, Bu hizmetler başlıcaları

Meclis toplantısında “ Sayın Başkanım galiba dil sürçmesi oldu” diyerek düzeltme neden yapmadınız veya bir not yollayarak ikaz etmediniz, bumudur sizin dava arkadaşlığınız?

Ya Volkan Yılmaz Başkanın öve öve bitiremediği basına ne demeli

Bu bahsettiğim hizmetlerden haberiniz olmadı mı?

Hüseyin Turan döneminde her biriniz “Ak Parti ve Hüseyin Turan” güzellemeleri yapıyordunuz, iki kelam yazmak bu kadar mı zor, nerede ahde vefa, ama sizin için “eski kral öldü, yaşasın yeni kral” değil mi?

Yazıklar olsun hepinize

Evinizin kirasını veremediniz Hüseyin Turan’ı aradınız

Faturanızı ödeyemediniz Hüseyin Turan’ı aradınız ama bugün “dilsiz Şeytan” olmayı seçtiniz.

Sayın Belediye Başkanım Volkan Yılmaz, bu öve öve bitiremediğiniz basın var ya, kaybettiğiniz gün size demediklerini bırakmayacak hatta olmamış şeyleri bile size mal ederek sizi yerden yere vuracak.

İşte o günler geldiğin de size yapılan haksızlığın karşısında yine ben duracağım.

Kişinin ideolojisi, dünya görüşü, politikaları umurumda değil, kişiye haksızlık yapıldığını gördüğümde, ayağa kalkar avazım çıktığı kadar bağırırım.

Sayın Hüseyin Turan dönemi dahil bugüne kadar aynı masada çay dahi içmedim, zerre çıkarım olmadı, bunu teyit edecek kişide Hüseyin Turan’dır, hatta kendisine en sert muhalefetimi de yaptım, geldiğimiz noktada Hüseyin Turan Başkana yapılan haksızlığa karşı duran yine benim.

Sayın Belediye Başkanımdan önümüzdeki ilk Mecliste Hüseyin Turan dönemine dair bir düzeltme bekliyorum ve arz ediyorum…

You may also like