Anasayfa Genel Hepsinden biraz!

Hepsinden biraz!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, İyi Parti aile şirketi olmak yolunda hızla ilerliyor, Mahalle Teşkilatları bir bir kapanıyor, birlik beraberlik hak getire, 3 5 aile etrafında kurulan Başkanlık Divanı, İttifak Ortağı olan CHP rahatsız kimin umurunda.

İyi Parti yi böyle gördükçe Yerel Seçimlerde ittifak olarak kazanılacak bir seçim hayalden öteye geçemez, İyi Parti de tek yürek hali ortadan kalkmış, Genel Başkanın ve İl Başkanının etkinliklerine katılım sağlanamıyor, Işıklı Tabelanın ışıkları bile sönmüş, vakit desen yok, nakit desen hiç yok.

KAMİL Bilici

Kent konseyi Başkanı Kamil Bilici onbinlerle ifade edilen videolar çekiyor, izleyici sayısı 100 kişiyi bulmuyor, bu videolarda konu mankeni olan arkadaşlarım da var, hatta videolar bana atıldı, konu mankeni arkadaşlar adına üzülüyorum.

Sosyal Medyaya içerik çekmek göründüğü gibi kolay iş değildir, insanların ilgisini çekecek içerikleri doğru yerleştirmezseniz izlenmezsiniz ama burada izlenme önemli değil, Belediye Kasasından Bilici’nin cebine girecek para önemli olan.

Kamil Bilici moderatörlüğünde Pazartesi Kentin Şahitleri adıyla söyleşi düzenleniyor, Gerçek anlamda gazetecilik yapan 3 kişi var, Küçük’ü sevsem de sevmesem de gazeteci, Sevginar hanımı tartışmam bile, Yusuf alanında iyi bir gazeteci ya diğerleri, 4 Yıldır Kentle ilgili tek fikir beyan edemeyenler gazeteci olarak katılıyor.

Çok merak ediyorum ne söyleyecekler, geçmişin dedikodusundan başka ne söyleyecekler merak konusu.

Sayın Bilici ye açık çağrı yapıyorum yapacağınız programı canlı yayınlayın bakalım kaç izlenme alacak, Küçük ve Sevginar hanım sayesinde elbette biraz izlenme olacaktır ama tamamen onların sayesinde olacaktır.

Onlara güzel bir süpriz yapacağımdan emin olabilirler.

10 OCAK

Sayın Başkan bu akşam bazı gazetecileri Bursaya Termal Otele götürüyor, göreceksiniz içlerinde gazeteci olmayacak amaç 10 Ocak günü unutulmamış olsun.

Adı üstünde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü, gidecek olanlardan bazılarının Haber Sitesi bile yok, yalakalık yapmak gazetecilik sayılıyorsa ne ala.

Hele birisi var ki Adam daha 3 Gün önce Volkan Yılmaz’ı operasyon odası olan Oda TV ye satmış o bile götürülüyor.

Akrebin fıtratında sokmak var, akreple işbirliği yaparsan sonuçlarına katlanacaksın.

 

You may also like