Anasayfa Asayiş Hepsi fetöcü, Ercan ÖZTÜRK değil!

Hepsi fetöcü, Ercan ÖZTÜRK değil!

kadirkoc

Bir süredir üzerinde çalıştığım Ercan Öztürk’le ilgili çok önemli iddialar ortaya atılıyor.

Mehmet salih TATLICI ailesinin miras olayında karşımıza yine Ercan Öztürk çıkıyor. Bu miras davasına bakan eski cumhuriyet savcısı Ekrem BEYAZTAŞ ve Mehmet Tatlıcı’nın avukatlarından Hüseyin ATAOL fetöyle ilişkili kişiler çıkıyor, yine o dönem Mehmet tatlıcı lehine haber yapan gazetecilerden iki tanesi (Abdullah kılıç, Dinçer gökçe) fetullahcı yapıyla iltisaklandırıyor. bu tatlı miras olayına karışanların çoğu fetoculukla suçlanıyor.

Geçmişte fetocu hainlerin sıklıkla başvurduğu itibarsızlaştırma çalışmaları Mehmet tatlıcı vesilesiyle Uğur VE Nurten tatlıcı itibarsızlaştırılıyordu. İlginç olan ise şu, burada Ercan Öztürk bir şekilde bu örgütle ilişkilendirilmiyor! oysa Ercan Öztürk 5 kuruşluk davayı kaybediyor, sırf bu olayda yaptığı haberlerden dolayı basın konseyi tarafından kınanıyor!

Olayın içinde savcı var, avukat var, gazeteciler var klasik fetö operasyonlarından olduğu aşikar, ne hikmetse Ercan Öztürk bu olaydan sıyırıyor.

İnsanın aklına başka şeyler gelmiyor değil!

Ercan Öztürk çalıştığı kurum olan akşam gazetesi talimatıyla mı bu haberleri yapıyordu.

Burada aklıma gelen bir başka şey ise tatlıcı ailesinin tat towers adlı ikiz kulelerine sancak grup olarak göz mü dikilmişti? Bunu başarabilmek adına Ercan Öztürk adlı muhabire haberler mi yaptırıldı?!

Nerede şaibeli bir iş var Ercan Öztürk anından orada bitiyor!

Bazı siyasetçileri ve işadamlarını aynı yöntemleri kullanarak sindirmeye çalıştığı iddia edilen Ercan Öztürk’ün gücü nereden geliyor!

Tatlıcı mirasıyla ilgili haber yapan herkes fetöyle ilişkili çıkıyor ne hikmetse Ercan Öztürk ısmarlama haberlerini yapmaya devam ediyor.

Bu konuyla alakalı detaylı bilgiye http://tatmirasdavasi.com/kategori/miras-haberleri/ adlı siteden öğrenebilirsiniz…

You may also like