Anasayfa GÜNDEM Hedef saptırma Sertan Güriz

Hedef saptırma Sertan Güriz

kadirkoc

Sevgili okurlarım, biraz önce önüme Silivrispor hocası Sertan Güriz’in açıklamaları düştü ve Silivrispor adına üzüldüm.
Sertan Güriz; “Son zamanlarda Silivrispor’u yıpratmaya yönelik gereksiz spekülasyonlar yapılmaktadır. Konuşulacak çok şey var, fakat susmam Silivrispor içindir.” Diyor.
Silivrispor’u yıpratmaya yönelik açıklamalara Kulüp Başkanı Taylan Güraslan’ın “Herkes yerini ve haddini bilsin” açıklamaları dahil mi?
Sertan Güriz sözlerini “Zamanı gelince her şey ve her konu hakkında konuşacağımı herkes bilsin. Şuan tek derdim bu takımı iyi yerlere getirmek. Futbol dışı işlere ve kişilere ayıracak vaktim yok. Merak eden olursa da bana ulaşmak çok zor değil. Arayan ve tesislere yanıma gelen herkesle her şeyi konuşurum. Her maç öncesi iki farklı rakiple mücadele ediyoruz. Önce içimizdeki zorlu ve kötü niyetli rakiplerle sonrasında da sahadaki rakiplerimizle mücadele etmekteyiz.
Şu bilinsin ki içimizdeki rakipler daha güçlü. Sosyal medya çok kötü karalama merkezi olmuş. Bu mecrayı fütursuzca kullanmak ve söylenen sözlerin nereye gideceğini bilmemek doğru şeyler değildir. Benim derdim bu gemiyi kazasız belasız limana yanaştırmak. Tek düşüncem Silivrispor. Bu takımın üzerinden veya doğrudan yıpratmaya çalışmak kimseye fayda sağlamaz. Bu sıkıntılı dönemde Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz’ın yaptığı sağduyulu açıklamalar ve maddi manevi yardımları takımı ayakta tutmuştur. Kendisine ve Silivrispor’a destek olan herkese teşekkür ederim” diyerek sonlandırıyor.
Sevgili Sertan Hoca senin işin sosyal medya takibi değil, takımı başarıya taşıyacak antrenmanı yaptırmak, “Zamanı gelince konuşacağım” diyorsun senin işin sahada konuşmak, saha dışında ise yöneticilerin konuşması gerekir.
5 Maçlık cezan devam ediyor, sana bu cezayı sosyal medyadan mı verdiler, yoksa disiplinsizlikte bulunduğun için mi
Kulübün Başkanı çıkıp diyor ki bu kulübe benden habersiz teşvik verilemez sen çıkıp teşvik alıyorsun, tepki gösterilince de parayı geri iade ediyorsun, kulüp Başkanının kararına saygı göstermiyor maaşlı çalışan personel olduğunu unutuyorsun.
Sayın Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a teşekkür ediyorsun ama Aksaray maçı öncesi Pazar günü futbolcular antrenmana çıkmıyor yada çıkarılmıyor, sana manevi, kulübe dünya kadar maddi destek sağlayan Belediye Başkanının sözünü havada bırakıyorsun.
Sevgili hoca, senin işin sahada, saha dışında olan hiçbir şey seni ilgilendirmez.
Saha dışında olanlara cevap verecek olanlar yöneticilerdir.
Saha dışına meraklı olabilirsin bunu da anlayışla karşılarız lakin o zaman istifa edersin Kulübe Başkan olarak atanmayı beklersin, atanırsan da bol bol kelam edersin…

You may also like