Anasayfa Köşe Yazarlarımız Görev size düşüyor Suna Başkan!

Görev size düşüyor Suna Başkan!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, yerel seçim süreci bitmek üzere, Cumhuriyet Halk Partisi Silivri seçimlerini kaybetti, yada MHP li Aday kazandı, bundan sonra önümüze bakacağız.
Seçim kazanılır, kaybedilir, hayatın olağan akışına uygun ama bu seçimi kaybetme sebeplerimiz arasında en önemli sebeplerden bir tanesi İhanet! Ata’dan Dede’den CHP liyiz diyenler partiye ihanet etti.
İslami terminaloji de buna Münafıklık denir (arabozucu, bölücü, karıştırıcı), bu kişileri en iyi bilen Suna Göçengil ve yönetimidir, ivedi olarak bu kişilerle alakalı disiplin süreci başlatılmalı, başka partinin otobüsün de Bayrak sallayanların bu partide işi yok, derhal ihraç edilmeliler.
Cumhuriyet Halk Partisine seçim kaybettirenler, en başta Aday olan kişinin hedefi “İlçe yönetimini ele geçirmek” bu hedefine ulaşmak için kendisiyle hareket edenleri partiden istifa ettirmedi, önümüzdeki dönem için münafıklık yapmaya devam edecekler, bu kişileri en iyi tanıyan ise Suna hanımdır, gereğini yapmakta ona düşer.
Bu kişiler daha bir hafta dolmadan “İlçe yönetimi başarısız istifa etmeliler” diyerek münafıklık yapmaya başladılar bile, disiplin süreci başlatmakta geç kalınırsa parti içinde homurdanmalar başlar ve bunun önüne geçilmez.
Başka partiden Aday olan ve avanesi “özcan Işıklar kaybedince Silivri de dolaşamaz, Silivri’yi terk eder” diyordu, geldiğimiz noktada Işıklar seçimi kaybetti ve halen bir komutan edasıyla partisinin emrinde ve sokakta, bunu diyenler ise sosyal medya hesaplarını bile kapattı, taraftarları sokağa çıkmıyor, çünkü bir proje olduklarını gördüler ve utanıyorlar.
Öncelik partiye ihanet edenlerin ihracı, sonra içimizde Truva atı görevi yapanları takip etmek olmalı görevimiz.
Kampanya sürecinde suya sabuna dokunmadan seçilenler, şimdiden 5 yıl sonrasının hesaplarını yapmaya başladılar bile, “yok öyle yağma” şimdiden kendisine görev tevdi eden bile var, ona şunu demek gerekiyor “biz daha ölmedik, sizi tanıyoruz”.
sevgili okurlarım, seçim kaybetmemize sebep olan iki ana sebep, 1: açık ihanet edenler 2: içimizdeki truva atları, bunları en iyi bilen ise İlçe başkanımız ve yönetimidir, bu kişiler partiden atılarak, partimiz olağan kongreye gitmeli, bu süreçte yönetime tam destek verilip yanlarında olmak gerekiyor, kim istifa talep ediyorsa bilinsin ki o kişi ihanet şebekesinin elemanıdır…

You may also like