Anasayfa Köşe Yazarlarımız Fetö’ye destek oluyorsunuz beyler!

Fetö’ye destek oluyorsunuz beyler!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, seçimler yapılalı 12 gün oldu, seçim yapıldı ama sonucu açıklanmıyor, açıklanamıyor, akp delil arıyor, YSK delil bulunmasını bekliyor.

YSK Hakimlerden oluşan bir kurul, bu hakimlerin önüne bir cinayet dosyası gelse, sanık, “BEN ÖLDÜRDÜM”dese, tanıklar “BU ÖLDÜRDÜ” dese, sanığın yakınları “KARAR VEREMEZSİNİZ ORTADA ÖLÜ YOK, ÖLÜYÜ BULALIM ÖYLE KARAR VERİN” deseler, bu hakimler ne yapacak kararını bekletecekler mi? YSK da Hakimler şimdi bunu yapıyor, maktül belli , katil belli, tanıklar belli ama kararı verecek Hakimler ortada yok.

Sayın hakimler, 12 gün oldu, Maltepe’de sayım varmış, Hakim beyler, 5 dönüm çeltik ekseydik, oradan çıkan pirinci bile 12 günde sayardık, siz ipe un seriyorsunuz, ne yani Maltepe sayımı 6 ay sürdü, 6 ay mazbata vermeyecek’misiniz. siz bizimle dalgamı geçiyorsunuz?

Kimseden lütuf değil hakkımızı istiyoruz, sizin iki vakıf daha zengin etmenizi bekleyecek halimiz yok, biliyoruz önem verdiğiniz vakıflar var, onlara aktarmanız gereken paralar var, önümüzdeki 5 yılı garantiye almaya çalışıyorsunuz, daha fazla rezil olmayalım, hakkımızı verin o vakıf’larınızı alın başınıza çalın, hatta vakıf’larınızıda çalın, zaten çalmak için kurmadınız mı?

İBB yi öyle yada böyle teslim edeceksiniz, bazı düzenlemeler yapmak için geciktirdiğinizi biliyoruz, teslim ettiğiniz günden itibaren yaptığınız bu işlemler mercek altına alınacağını da biliyorsunuz, gelin bu toplumu daha fazla germeden hak edenin hakkını teslim edin.

Olası bir seçim tekrarı çok farklı olaylara gebe, %1 olasılık bile olsa var, bunu göze alacak maceralardan kaçının, toplum fazlasıyla gerildi, yay ne kadar çok gerilirse yay’dan çıkan ok o kadar hızlı hedefe ulaşır, toplum yay gibi gerildi.

3,5 asalak daha fazla rant sağlayacak diye bu halka bunu yapmayın.

birde herşey’i fetö adlı ihanet şebekesine bağlamayın, siz böyle yaptıkça bunlar kendilerini olduklarından fazla görmelerine sebep oluyorsunuz, bunlar silik ve bitik insanlar.

Siz böyle yaptıkça onlara destek olmaktan fazlasını yapıyorsunuz, ayakta kalmalarının asıl sorumlusu sizler oluyorsunuz.

En ufak bir olumsuzluk anında “FETÖ” bu hainler ya herşeyi yapacak kadar muktedir, yada siz kolayı bulmuşşsunuz diye düşünmeye başladı toplum, iki görüşte çok tehlikeli uyarayım dedim…

Fetö, kıl, tüy demeden hakkımız olanı verin, ve önümüze bakalım.

You may also like