Anasayfa Köşe Yazarlarımız Eserinle gurur duy Işıklar

Eserinle gurur duy Işıklar

kadirkoc

Sevgili okurlarım, bir Kurt’un arkasında kırk çakal havlamazsa ona Kurt denmez,

Özcan Işıklar iki dönemdir Belediye Başkanı, elbette daha güzel hizmetler yapabilirdi, Hükümet baskısı, Büyükşehir etkisi derken gelecegin Silivri’sini yaratma idealinden hic vazgeçmedi, Birilerinin hayalinde olmayan hizmetler yaptı.

Bugün “Kültür Merkezi yok” diyenler, Kültür sokağını “Millet Kahvehanesi” sanıyor, hayatları bedavacılık olanlar bedava kek çay hesabı yapması normal.

Bir hafta önce sosyal medya üzerinden  bir anket başlattım verilen ilk 500 oy tamamen Silivri’li seçmenler tarafından kullanıldı, ilk beşyüz’ün içinde, MHP İlce Başkanı Zafer Yalcın, Ülkü ocakları Başkanı Özgür Bedel, CHP Gençlik Kolları Başkanı sevgili kardeşim Berker Esen de vardı, bu 3 isme özellikle teşekkür ediyorum.

Yaptığım anketin ilk beşyüz oyunda Cumhur ittifakı %46, CHP %54 oy aldı, oylama 1.000 kişiyi geçti ama 500 den sonrası manipüle edildiği için dikkate almıyorum, benim için önemli olan ilk 500. CHP daha Adayını açıklamadan, Iyi Parti anlaşması olmadan %54 oranıyla anketin galibi oldu, Adayın açıklanması ve Millet ittifakı resmilesmemisti, şuraya varmak istiyorum 10 Yıllık Özcan Işıklar Başkanlığı CHP yi Adaysız bile %54 orana taşıdı, yarın açıklanacak CHP Silivri Adayı Özcan Işıklar sayesinde %54 oy oranıyla yarışa başlayacak bu başarı Özcan Işıklar’a aittir.

İyi Parti ittifakından gelecek 10 puan, ve aday yapılacak kişinin marifetiyle bu oran çok rahat %70 olacaktır.

Bir iki söz size Sayın Volkan Yılmaz!

Milliyetçi ve Ülkücü camiayı yakından tanırım, bir  çok dostum ve arkadaşım vardır, aramizda daima saygı çerçevesinde ilişki olmuştur, sizin Aday olmanızla beraber hakkınız da bir kaç yazı yazdım, yazdığım her yazıyı kendi özgür iradesiyle yazan biriyim, ama yakın çevreniz sizin üslubunuzda degil, en son yazdığım yazıyla beraber çok yakınınız dahil düşük üslupla mesajlar atmaya başladılar, ben yazılarım da bel altı vurmam, ama en sert eleştirilerimi sıralarım bu benim vatandaş olarak en doğal hakkım,  her rahatsız olduğunuz yazımdan sonra etrafınızdan birisi bu tarz üslupla gelirse Belediye Başkan Adayı olarak sizi sorumlu tutma hakkım vardır diye düşünüyorum.

Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

You may also like