Anasayfa Asayiş Ermiş’in kulağı çekilmiş

Ermiş’in kulağı çekilmiş

kadirkoc

Sevgili okurlarım, biliyorum “nedir bu Ermiş sevdası diyorsunuz, haklısınız.

Silivri Belediye yönetimiyle alakalı ne zaman bir açık yakalasam anında kaynaklarıma müdahale ediliyor, örneğin, Yüksel Yılmaz ve çöp üzerinden pis kokuya ulaştım, bunu dile getirmeye başladığımda Yüksel Yılmaz’ın kulağı çekildi.
Olay şöyle gelişti, Çavuşlu Mahallesinde 250 dönümden fazla araziyi bir kooperatif üzerinden satın alınarak çöp depolama tesisi yapmak istendi, konuyu enine boyuna araştırdım, sonra Yüksel Yılmaz’a ulaştım, kendisinden randevu talep ettim, “tabiki en yakın zamanda görüşelim, bizde sizinle görüşmeyi çok istiyoruz” dedi, bu görüşmem kayıt altında, sonrasında Yüksel Yılmaz sürekli kaçamak cevap vermeye başladı ve benimle görüşmedi.

Tam bu noktada olayın aslını öğrendim, Yüksel Yılmaz, Silivri Belediye Başkan Yardımcılarından birinin odasında, tam o esnada Yüksel beyin telefonu çalıyor, Yüksel bey ” yine o gazeteci arıyor, yine görüşme talep edecek” diyor, Başkan Yardımcısı ” sakın onunla görüşme, onunla görüşürsen ne yapar eder seni konuşturur” diye talimat veriyor, o gün bugündür Yüksel Yılmaz sessiz sedasız işlerini yürütüyor.

Gazeteci İrfan Ermiş hiç yetkin olmadığı bir alana girerek Belediyeden beklediğim cevabı vermeye çalıştı, oysa Belediyenin basın danışmanı oğluydu, İrfan Ermiş değil, olay gündemde kalırsa altından pis kokular çıkma ihtimaline karşı İrfan Ermiş uyarıldı, ” sen işine bak, bizim yerimize cevap vermeye kalkma, üç beş yazar sonra olay unutulur” denerek İrfan Ermiş’in kulağı çekildi.

Dün İrfan Ermiş’e bazı sorular sordum, iftira ve karalama kampanyalarında usta olan Ermiş ve avenesi sus pus oldu, duvar oldu.

Ermiş grubundan hangi yayın organları Belediye kaynaklarını sömürüyor, bunda basın danışmanı oğlunun etkisi nedir Sayın Ermiş?

You may also like