Anasayfa Köşe Yazarlarımız Erdoğan soruyu çarpıtıyor!

Erdoğan soruyu çarpıtıyor!

kadirkoc

Sayın Erdoğan, sayın kılıçdaroğlu’nun sorduğu soruya çarpıtarak meydan okudu.

Kılıçdaroğlu “oğlunuzla, eşinizle,enişteniźle yurt dışına ne kadar para gonderdiniz” demişti. Sayın Erdoğan bu soruya “benim yurt dışında tek kuruş hesabım varsa, ispat et istifa etmezsem namerdim, ispat edemezsen sen istifa edecekmisin” diyerek meydan okudu.

Buna cevap vermek gerek, sayın Erdoğana senin hesabın var diye bir soru yok, oğlun, kızın ve enişten  üzerinden kaç para çıkardın sorusu var. Ama Erdoğan bu soruya cevap vermek yerine soruyu üzerine alıp meydan okuyor, oysa bu meydan okumayı “benim ailemin yurt dışında tek kuruşu varsa istifa ediyorum, ispat edemezsen sen istifa edecekmisin” diyerek meydan okusaydı anlamlı olabilirdi, şimdi bu meydan okumanın zerre anlamı yoktur.

Ahmet Hakan gibi bir gazeteci bile bunu görmüyorsa, ve Kılıçdaroğlu’na “haydi ispat et” diyorsa ya saflik yapıyor yada oluşturulan algıya destek oluyor.

Sayın Erdoğan bir cesaret gösterin ve ailemden kimsenin yurt dışında milyon dolarları yoktur diyebilirseniz benim oyumda size ananınızin ak sütü gibi helaldir diyorum.

Yeter yapılan kuru hamaset.

Size aileniz üzerinden çok net bir soru soruldu, size düşen bu soruya aynı netlikte cevap vermeniz.

 

You may also like