Anasayfa Silivri Özel Emlakçılara Müdür dayanmıyor

Emlakçılara Müdür dayanmıyor

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Silivri’de resmi, gayrı resmî 5 bine yakın emlak işiyle uğraşan var. Rekabet had safhada, pastadan daha fazla nemalanmak isteyen emlak ofisleri her yolu mübah görüyor, öyle ki tapudaki Çayci, emlakçılar açısından kaymakamdan daha değerli görülüyor.
Emlak piyasası silivri’de son derece canlı, bir kaç önemli emlakçı (önemli derken portföy olarak önemli) işlerini sorunsuz halletme uğruna tapuda görevli kişilerle yakın durmak zorunda hissediyor. Silivri ilçesinde 10 tane belli başlı emlakçı kendilerini Tapu Müdürünü görevden aldıracak kudrette görüyor, kısmen de böyle oluyor.
Silivri Tapu Müdürü merkeze çekildi, arkasından dedikodu had safhaya ulaştı, neymiş efendim, “alkol kullanıyormuş, emlakçılar la rakı sofralarında görünüyormuş, hatta Cumhurbaşkanına hakaret etmiş” rüşvetle işlerini halledemeyen Emlakçılar şantaj ve iftira yolunu seçerekte olsa hedeflerine ulaşıyor.
Sayın Mesut Öndül herkesin tanıdığı birisi, özel hayatı elbette vardır, olacaktır, kamu görevini aksatmadığı sürece kimseyi ilgilendirmez, Müdür bey bir restorantta yemek yerken eski bir tanıdığı Emlakciyla karşılaşabilir, bu kişiyi masasına davette edebilir, ama bu Emlakçı orada fotoğraf çekip başka şekilde servis ederse bunun adı şeref yoksunlugudur.
Konunun takipçisi olmaya devam edecegim lakin yeni gelecek Tapu Müdürüne şimdiden uyarıda bulunmak istiyorum, yemeğinizi silivri’de yemeyin, hele Emlakçı babanızda olsa selamını almayın, yoksa akıbetiniz “rüşvetçi, alkolik, hatta Devlet büyüklerine hakaret eden aciz bir adama çıkacaktır” benden söylemesi…

You may also like