Anasayfa Köşe Yazarlarımız Diyet ödemeye kalkarsan doyuramazsın Başkan!

Diyet ödemeye kalkarsan doyuramazsın Başkan!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Silivri Belediyesinde yeni dönem başladı, Sayın Volkan Yılmaz ister istemez onu oraya getirenlere bedel ödeyecektir, siyasetin doğasında bu var.
Tüm İstanbul gözünü Silivri ye dikmiş vaziyette, ilk nasıl başlarsa öyle devam edecektir, her ne kadar siyaseten karsısında olsamda Sayın Başkanın başarısı Silivri özelinde hizmet demektir, bu yuzden bazı saptamalar yapmak görevimiz.
Belediye de mutlaka bazı görevlendirmeler yapılacaktır ama görevlendirmeler de liyakat esas alınacak mı bu merak konusu.
Silivri ben dahil bazı kişiler üzerine yapıştırılmış etiketler vardır, örneğin komünist, eylem adamı olarak bilirler, bazı kişileri ise santaj cı olarak bilir, bazılarını ise para için babasını satar denilir, kamuoyu bunu her daim konuşur ve bilir.
Sayın Volkan Yılmaz bu tarz konuşulan kaç kişi yada kişilere aktif görev verecek?
Örnek vermek gerekirse, seçim sürecinde Selami Degirmenci ye destek veren bir aileye Belediye de hangi önemli görevi verecek?
Sayın Volkan Yılmaz’ın yapacağı görevlendirmeler önümüzde ki 5 yılın ip uçlarını bize verecektir.
Sayın Volkan Yılmaz bazı kişilere Dünyayı verseniz sizden ahiretinizi isterler, liyakat sahibi olmayan siyasi hesapla göreve getirecekleriniz sizin ahiretinizi elinizden alır, benden söylemesi

You may also like