Anasayfa Köşe Yazarlarımız Din ellerinden gidiyor!

Din ellerinden gidiyor!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, hükûmet ve medyasının dini elden gidiyor! 23 Haziran seçimlerinde kaybettiklerinde bunların ellerinde dinleri kalmayacak, bu sözleri söyleyen kendileri aslında, ben sadece onlara katılıyorum.

İDO’da Usulsüzlük Nedeniyle Görevden Alındı

Binali Yıldırım’ın Tayyip Erdoğan ile yakınlığı ise Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu 1994-1999 dönemine uzanıyor. Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) Genel Müdürü olarak görev yaptı. Yakınlarına usulsüz büfe kiraladığı ortaya çıktı.
Akrabalarının sahibi olduğu Çağrı Temizlik ve Gıda Hizmetleri’nin aldıkları ihaleler müfettiş raporlarıyla da tespit edildi. Bu iddiaların ardından Erdoğan’dan sonra Belediye Başkanı olan Ali Müfit Gürtuna tarafından görevden alındı.
Bizler yani Müslümanlar dini yüreğimizde taşırız, elimizde değil, bunlar ise ellerinde taşıyorlar, yada ceplerinde.
Dini para olan ya elinde taşır yada cebinde.
Bunlar haklılar İBB bunların çiftliği olmuş, seçimi kaybettiklerinde para muslukları akmayacak, ve dinleri ellerinden gitmiş olacak, bize düşen bunları Dinsiz bırakmak için sandığa gitmek.
Yukarıda bahsettim, Binali, Ali Mufit Gürtuna tarafından görevden alınıyor, gerekçe ise yolsuzluk, daha açik tabirle yetim malı çalmak hırsızlık.
Recep beyin en kadim dostu olan Binali’yi görevden alan Gürtuna bugün tarih sahnesinden silinmiş vaziyette, Recep beyin kadim dostunun hırsızlığını ortaya koyan adam elbette kaybolacak, Sayın İmamoğlu Gürtuna’yi yanına almalı bu durum Recep bey ve Binali’yi delirtmeye yeter artar bile.

You may also like