Anasayfa Asayiş Denetimli kabadayı!

Denetimli kabadayı!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, bugün başımdan geçen bir olayı anlatacağım.
Saat 13 45 sularında Denetimli Serbestlik Müdürlüğüne başvurdum, kamu yararına çalışma kararı uygulanması kararı dilekçemi verdim.
15 dakika bekledikten sonra görevli memur yerinde olmadığından dolayı “dilekçemin oraya birakmami, memur arkadaş gelince beni arayacağını” söylediler, bende dilekçemi bırakıp görevli memurun beni aramasını bekledim.
Saat 16 da görevli memur beni aradı, çok yüksek ve kızgın bir ses tonuyla “sen neredesin, ben seni bekliyorum” dedi, bende dışarıda olduğumu beyan ettim, başladı bağırıp çağırmaya ” sen bizim sorumluluğumuzdasın neden gittin, gel buraya, ben Namaz kılıyordum neden beklemedin” diyerek kamu gücünü kullanarak tehditler savurdu.
Bu memur bana “Namazda” olduğunu neden söyledi, onun kılacağı Namaz görevini yapmasına engel mi?
Saat 13 45 ten, 16 ya kadar ne Namazı kılıyordun kardeşim, orası Devletin bir kurumu babanın çiftliği değil.
O kadar Müslüman’san mesai saatinden çalarak Namaz kilinmayacagini bilmen gerek, işini aksatma akşam kaza olarak kılarsın, İslam dini sana bunu emrediyor.
Silivri Denetimli Serbestlik Müdürünü göreve davet ediyorum, bu Memurlara görevlerini nasıl yapmaları gerektiğini öğretmeli.
Denetimli Serbestlik Vatandaşı kazanmak için yapılan bir uygulama, bunu idrak edememiş bir memurun orada olması yakışmıyor.
Bu tarz şikayetler had safhada, Vatandaş şikayetini nereye yapacağını bilmiyor.
Buradan Sayın Kaymakamımıza çağrıda bulunuyorum, Kamu kuruluşlarında nasıl memur olunacağıyla ilgili bu memurlar bilinçlendirilmeli.

You may also like