Anasayfa Asayiş Damgalı’sınız kardeşim

Damgalı’sınız kardeşim

kadirkoc

sevgili okurlarım

Damga ne yapmaya çalışıyor, bu Gazetenin patronları sık sık isim değişmeleriyle tanınıyor, tekzip ve davalardan korunmak için isim değişmeyi yöntem olarak belirlemiş.

Yeni bir yöntem bulmuş bu arkadaşlar, Gazeteyi kafalarına göre hisselere bölerek pazarlamak, “ al sana 5 hisse verelim, olmadı 3 verelim, yine olmadı 1 hisse bari al” diyerek ayakta kalmaya çalışıyorlar.

Ekonomik krizin zirve yaptığı bu dönemde ayakta kalmak için yapmayacakları yok.

Özcan Işıklar doğru Tarım politikalarıyla İzmir Belediye Başkanının dikkatini çekerek görev almıştır

Hedeflerine şimdi tekrar Özcan Işıklar’ı koymuşlar “Tunç Soyer Özcan Işıklar’ı Baysan AŞ de yönetim kurulu başkanı yapmış, Özcan Işıklar TÜRAM benzeri yapıyı İzmir de kurucakmış” diyerek işi tekrar iftiraya getirmişler.

Oysa bir vatandaş yapılan kumar haberiyle ilgili “o haberdeki kişi benim, resmimi izinsiz kullanan Akşam Gazetesi ve muhabiri hakkında suç duyurusunda bulunuyorum” demiş.

Tehdit ve Şantaj yapmayı belirgin bir para kazanma yöntemi seçmiş Gazete ve Gazetecileri iyi tanımak gerek!
Adama ortaklık teklif edeceksin, kabul etmeyince hakkında suçlamalar yapacaksın, sonra “Etik ve Ahlaktan” bahsedeceksin.

Bu tür iftiralar atarak kendi dernek yöneticileri olan ve Volkan Yılmaz’ın Basın Danışmanı üzerinden Volkan Yılmaz’ada mesaj veriyor olmaları kuvvetle muhtemel.

You may also like