Anasayfa Köşe Yazarlarımız Çingeneye krallık vermişler, gitmiş babasını kesmiş!

Çingeneye krallık vermişler, gitmiş babasını kesmiş!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, şu an yazacak olduğum olduğum yazı kesinlikle bu değildi, çok farklı bir yazı kaleme alacakken bu yazıyı kaleme almak durumunda kaldım.
Silivri Belediye Başerkanı seçilen Sayın Volkan Yılmaz’ı yakından izlemeye çalışıyorum, verdiği mesajlar takdire şayan, öncelikle bunu belirteyim.
Gel gelelim, yeni görev alan arkadaşlar Sayın Başkanın verdiği bu mesajların tam tersini yapıyor.
Ben Silivri Belediyesiyle reklam ilişkisi olmayan biriyim, bu kayıtlardan çok net görülebilir, buna rağmen eski yönetim Silivri Belediyesi basın bültenleri düzenli olarak tarafıma yolluyordu, bültenler vasıtasıyla hizmetleri daha yakından takip ediyordum, yeni basın danışmanı seçilen arkadaş basın bülteni listesinden beni çıkarmış, benim gibi bir çok ismi de çıkarmış.
Konuyu Başkan beye söylediğimde “ben öyle bir talimat vermedim” dedi, ben kendisine inanıyorum ve bu tarz şeylere ayıracak vaktinin olmadığından eminim.
Sevgili okurlarım, yeni basın danışmanı bana ve benim gibi düşünenlerden basın bültenini bile keserken, DHA (Demirören haber ajansı), Yörünge Haber, Silivriden.com, adlı sitelere hem reklam hemde basın bülteni gönderiyor.
DHA basın danışmanın eski iş yeri, Yörünge haber babasının, Silivriden.com, kendi özel haber sitesi, Sevgili basın danışmanı, “Silivri belediyesi senin babanın çiftliği” değil, aile şirketin hiç değil.
Bu arkadaş şimdi ise Belediye ye ait sosyal medya hesaplarında bana engel koymuş, ne oluyor, kendinizi ne sanıyorsunuz beyler, bu kin, bu nefret niye.
DHA adlı haber ajansına var Silivri’ye yok, Yörüngeye var, Hüryol’a yok, Silivriden.com’a var, haber yenigün’e yok. daha ilk günden bunları yapan bir basın danışmanı, yarın kendini Belediye Başkanı bile ilan eder.
Sayın basın danışmanı şayet orada resmi olarak görev yapıyorsan, bu yaptığın şimdiden suç işlemek, görevi kötüye kullanmak, tck da bu suç çok açık, kamu görevinden dolayı aileye, veya yakın çevrene çıkar sağlama suçu.
Sayın Belediye Başkanının iddiası Silivri’de partizanlık yapmadan herkese hizmet etmek, bunu atadığı Başkan yardımcıların da bile çok net görüyoruz, Başkanı rahat bırakın, sizin üç kuruşluk menfaatlarınızdan dolayı çok halis bir niyeti kirletmeyin…

You may also like