Anasayfa Genel CHP Silivri Yoldaşlık bilincinde

CHP Silivri Yoldaşlık bilincinde

kadirkoc

 

Sevgili okurlarım, Dün Mensubu bulunduğum partiyle bir kez daha gurur duydum.

Dün Ziraat odası seçimleri vardı, bir tarafta Cumhuriyet Halk Partisine her fırsatta aşağılayan, hatta hakarete varan sözler söyleyen Muharrem Eren ve avenesi vardı, diğer tarafta Partili Yoldaşlarımızın da listesinde bulunduğu Sabri Özer.

En Başta Sayın Başkanımız Berker Esen olmak üzere yöneticilerimiz tam kadro yoldaşlık bilinciyle salondaydı, açık desteğimiz elbette Partimiz Göz bebeğimizi aşağılayan kişi olmayacaktı, Sabri Özer ve listesine tam destek verdiler ben bir kez daha gurur duydum.

İlk gurur duymam ise küs olmamıza rağmen Özcan Işıklar’ın sayesinde oldu, gözaltına alındığımda referandum gecesi saat 3 te Gümüşyaka Jandarma Karakolunda karşımda gördüğümde duymuştum, “Kardeşim hiç canını sıkma, maddi manevi her türlü yanındayız, Aileni düşünme biz yanlarında olacağız” diyerek desteğini hissettirdi.

Özcan Işıklar sözünü tuttu ve 2.5 Ay cezaevinde kaldım içerde ben asla mağdur olmadım, dışarıda ailem mağdur olmadı, dikkatinizi tekrar çekmek istiyorum o dönemde kendisiyle küstük.

Bazı Küçük beyinler “Işıklar menfaat gurubu” diyerek güya partiye zarar verecek, bu partinin mensupları olarak asla bir menfaat gurubu olmadık, Partimizi iktidara taşıyacak metotları artık öğrendik ve bunu uygun olarak hangi yoldaşımız bir göreve talipse, yada hangi yoldaşımızın bir sıkıntısı olursa partimizin gücünü yanına alacaktır.

Genç, dinamik İlçe Başkanımızın önderliğinde Silivri ölçeğinde bunu dün yaptık, yarınlarda çok daha fazla hissettirerek yapacaktır sevgili Başkanımız.

Dün ders alan Muharrem Eren oldu, çünkü aidiyet hissettiği partisi ve destek bekledikleri ağabeyleri ortada yoktu, yarın başkaları bu dersi alacak ve genç Başkanımıza ağırlığını yaşayarak öğrenecek.

Herkes şunu bekliyordu, Meclis Üyemizin yönetici adayı olduğu bir Genel Kurulda CHP İlçe yönetimi taraf olmasın, olacak kardeşim, en yeni üyemizin bile bir noktada görev alması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.

Sabri Özer ve Yönetimine başarılar diliyorum, onlarla gurur duyacağım hizmetler yaptıkça yanlarında olacağım, eksik bulduğum hizmetlerinde ise en ağır eleştirileri yapacağıma da namus sözü veriyorum…

 

You may also like