Anasayfa Köşe Yazarlarımız CHP Silivri ilçe kongresine doğru 1

CHP Silivri ilçe kongresine doğru 1

kadirkoc

Sevgili okurlarım, yerel seçim süreci bitti, İlçe Belediye seçimleri kaybedildi, Buna rağmen Büyükşehir kazanıldı, şayet Büyükşehir kaybedilmiş olsaydı bugün İlçe Başkan Adayı olanları partinin sokağında bile göremezdiniz.
Suna Göçengil seçim kaybetmiş bir İlçe Başkanı olarak anılıyor, bu gerçeğe rağmen dik durup 24 Haziran seçimlerinde başarının da mimarı.
Truva Atları partiyi kuşatmış, piyonlar saldırıya geçmiş Suna hanım tüm bunları göğüsledi ve partinin başarısı için elinden geleni yaptı.
Kimsenin hakkını yemek istemem İlçe kongre tarihi yaklaşıyor ve aday enflasyonu yaşanıyor, adı geçen adaylarla 2024 seçimlerine hazırlanmak imkansız gibi bir şey, buna Suna Hanım da dahil.
Suna hanım tüm iyi niyetine rağmen muhalefet İlçe başkanlığını yürütecek kapasitede değil, örgütü toparlayıp gelecek seçimlere hazırlayacak vizyonu hanımefendi de göremiyorum. buna rağmen yönetim listesini de görmek istiyorum.
Adı geçen adaylardan biri hariç diğerlerini de yetersiz görüyorum, şunu da söyleyeyim adı geçen adaylarının tamamını çok iyi tanıyorum da diyemem.
süreç içerisinde tüm adayları yakından tanımaya çalışacağım, partimiz için doğru aday ve yönetim listesini gördüğümde yanında ve destekçisi olacağım.
Zor bir süreç bizi bekliyor, halka şirin gözükmek adına selfiler çeken bir Belediye Başkanı var, bunun yanında özele indiğimizde telefonla tehdit edecek kadar da kirli yüzü olan bir Başkan var, gelecek İlçe Başkanı bunları görüp ve strateji geliştirecek vizyona sahip olmalı.
30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum

You may also like