Anasayfa Genel CHP Silivri aday adayları

CHP Silivri aday adayları

kadirkoc

Sevgili okurlarım, eleştirilerim olsa bile CHP li olmaktan onur duyuyorum, partinin belli kesiminin görüşlerini dile getirmeye devam edeceğim, Eren Erdem gibi ergenlikten çıkamamış kişilere, telefonuna cevap vermekten aciz Mahalle Başkanlarına rağmen bu partide olmaya devam edeceğim.

CHP Silivri de öne çıkan aday adayları var, bunların başında Melih Yıldız, Doruk Bulut, Özcan Işıklar, Bora Balcıoğlu var Özcan Işıklar ve Doruk Bulut daha çok kamuoyu tarafından layık görülen isimler, Melih Yıldız ve Bora Balcıoğlu ise açık bir şekilde aday adayı.

Birde kamuoyun da isimleri çok tartışılmayan iki aday adayı Semih Ayeş ve Saadet Gençoğlu, Semih Ayeş haricinde ki aday adaylarının ortak özelliği Silivri asıllı olmaları, 60 Yılda geçse Silivri ye geleli siz yabancısınız, benim gibi birini bile Mahalle Delegeliğine uygun görmeyen bir yapıyla seçime gireceğiz.

Neyse konuyu dağıtmayayım.

Aday Adaylarının ortak özelliği Silivri asıllı olmaları ama oy almak zorunda oldukları kesim %65 oranında sonradan gelen seçmenler bu seçmenden nasıl oy alacaksınız, nasıl başaracaksınız herhangi bir çalışma yok bu konuda önceki Dönem Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı ayrı tutuyorum çünkü Işıklar’ın birleştirici projelerini yaşadık gördük, yine yapacaktır.

Semih Ayeş Samsun asıllı bir Silivri li ailenin tamamı Silivri’nin 60 yıllık esnafı, Ayeş 3 Eczanesi olan eczacı esnafı, yani Silivri’nin nabzını tutabilecek bir iş sektöründe faaliyet gösteren eğitimli bir arkadaşımız.

Bu arkadaşın ismi kamuoyunda konuşulurken arkadaşımız kendini kamuoyundan saklıyor, sanki birileri elinden tutacak ” Gel Belediye Başkanımız ol diyecek” halk tabiriyle “Armut piş, ağzıma düş” diyor.

5 Yıl Meclis Üyeliği yaptın, siyaseti biliyorsun, muhalefeti biliyorsun, mevcut iktidara söyleyecek bir çok sözün olduğunu biliyorum çıkıp konuşsana kardeşim.

İstanbul da seçim kazanmanın anahtarı Karadeniz ve Doğu Anadolu seçmeni aynı şey Silivri içinde geçerli bu gerçeklik göz ardı edilmemeli…

Birkaç kelamda Silivrispor içinde etmeli

Silivrispor bir çok transferi geçtiğimiz yıl zar zor ligde kalan Velimeşe spordan aldı, 34 yaşındaki adamları yaşlı diye gönderen yönetim 35, 36 yaşındaki adamları transfer ediyor, takımı yaşlılar yurduna çeviriyorlar, arada bir kaç tecrübesiz ismi konu mankeni olarak sözleşme yaparken amaç tamamen yaş ortalamasını düşürmek.

Yanlış yoldasınız, bu yolun sonu tekrar amatör lig benden söylemesi.

You may also like