Anasayfa Genel CHP de kırgınlık olmaz

CHP de kırgınlık olmaz

kadirkoc

Sevgili okurlarım, CHP Adaylık çalışmaları üzerinde sona yaklaşıyor, her dönemde yaşanan büyük kırgınlık bekleyenler hüsrana uğrayacak.

CHP liler bu seçimin kazanılacağından emin, dolayısıyla herkes var gücüyle çalışacaktır.

15 Mayıs sabahı 5 Bin kişiye yakın sayıda yetişmiş kadro ihtiyacı olacak, süreç içerisinde en az 25 Bin kişi devleti yönetmek için gerekiyor, böyle olunca beklenti içine girecek olanlar küsmeyecektir.

Bu durum bölgemiz içinde geçerli.

MHP Adaylarını erken açıkladı lider öznesinin ağır bastığı MHP de tartışma beklemiyorum, Bölgemizden Hayati Arkaz’ın 3. sıradan listeye girmesi Arkaz’ın başarısı, Arzu Erdem gibi birinin önüne geçebilmek başarıdır.

 

Asıl fırtınayı Ak Parti de bekliyorum, bazı şaibeli işlere imza atanların tek kurtuluşu tekrar listeye girebilmek, yoksa yargılanacaklarını biliyorlar. Olası Millet İttifakının kazanmasıyla bu isimlerin uykusu kaçacaktır.

Hüseyin Turan gibi üzerinde şaibe olmadan adaylık başvurusu yapanları elbette bu kategoriye koymuyorum.

YERELE GELELİM

Volkan Yılmaz tekrar kazanacağına inanıyor, buna uygun politikalar üretmek için elinden geleni yapıyor, Kale Park bölgesinde yapılacak olan Millet Bahçesi çalışması alkışlanacak bir proje, şayet o bölgeye Boşnak Bahçeden bir teleferik bağlanırsa Silivri bir gömlek daha üste çıkacaktır.

Yine Volkan Yılmaz üzerine şaibe bulaşmış bazı isimleri etrafından uzaklaştırıyor, uzaklaştırmaya da devam edecek gibi gözüküyor.

Bir kaç isim Volkan Yılmaz’ın çalışmalarını sabote ediyor, bu isimler arasında üst düzey bürokrat olması can sıkıcı, geçmiş dönemde Özcan Işıklar’ı devirmek için elinden geleni bu isimler Volkan Yılmaz dan beklentilerini karşılamayacaklarını anlayınca onunda altını oyma yoluna gidiyorlar.

Son günlerde sahildeki banklar konuşuluyor, bana göre de yanlış bir uygulamaydı, lakin bu banklar parayla alınmadı, İBB deposunda boş duran banklar Volkan Yılmaz’ın çabasıyla İlçemize kazandırıldı, yani kimse oradan rant sağlamadı, bilgiye ulaşmadan eksikliklerle konuşulması inandırıcılığı kaybettirir ama bana göre de çok yanlış bir uygulama, bu uygulama yapılırken bürokratlar Sayın Başkana gerekli uyarıları yapmadığını düşünüyorum.

 

 

You may also like