Anasayfa Asayiş Cevap ver İrfan Ermiş

Cevap ver İrfan Ermiş

kadirkoc

Sevgili okurlarım, geçtiğimiz günlerde yaptığım bir haberden dolayı Gazeteci İrfan Ermiş bana şerefsiz imasında bulundu, cevabi yazımda ona gereken gereken cevabı verdim ses soluk kesildi.

Beni bilenler bilir, sözümün de yazımın da sonuna kadar arkasında dururum.

Yılların gazetecisi olan İrfan Ermiş ve oğulları gazeteci, peki bu arkadaşlar neden Belediye Başkanına tek bir eleştiri yapamıyorlar, önceki dönem Belediye Başkanına her türlü iftira ve karalama yapan bu arkadaş şimdi kelime dahi yazmıyor, yazamıyor.

Bazı gazeteci arkadaşların sevgilisi belediye de, kiminin kocası basın büro da çalışıyor, İrfan Ermiş’in ise ortanca oğlu basın danışmanı, bunlar Belediye Başkanını eleştirebilir mi, elbette hayır.

Ben bana gelen iddiayı haber yaptım, Kahraman İrfan Ermiş bana hakaret etmeyi göze alarak cevap verdi, asıl cevap vermesi gereken oğlundan ise ses soluk çıkmadı, çıkmıyor.

Sevgili İrfan Ermiş şu sorularıma cevap ver

1; önceki dönem Belediye yönetiminden resmi olarak ticari ilişkin oldu mu

2; şahsi olarak şu anki Belediye yönetimiyle ticari ilişkin var mı

3; CNN Medya hangi oğlunun ve Belediyeyle ticari ilişkisi hangi boyutta

4; Silivriden.com adlı basın danışmanı oğluna ait haber sitesi Belediyeden ne kadar reklam aldı

5; Yörüngehaber.com adlı haber sitesi ve gazetesi imtiyaz sahibi olarak Buralara kaç TL reklam aldınız

6; ” ben Silivri’in Aydın Doğan’ıyım” derken yayın politikalarını halk adına mı yoksa menfaatin adına mı belirliyorsun

Bu sorulara cevap veremeyeceğini, verirsen de yalan söyleyeceğini biliyorum, buna rağmen sormaya devam edeceğim.

Sakın bana “geçmiş dönem” deme, oğlun şu anda basın danışmanı, geçmiş döneme bende destek olduğum yönetimden bir kuruş aldıysam bunu belgele.

Evet “o imayı hak ettim” dedim, halende arkasındayım, orada yazdığım yazının da arkasındayım, Tüm ailenle Belediye kaynaklarından yani tüyü bitmemiş yetim hakkı yediğin iddia ediliyor sen buna cevap verebilecekmisin.

“Bir sitede yazılar yazan Kadir Koç adli kişinin “Gerçek bilgileri Kadir Koç şerefsiz diyerek açıklayın” sözleri üzerine köşe yazan İrfan Ermiş, iddia konusu gerçekleri açıklayınca, Kadir Koç bu imayı kabul ettiğini duyurdu.” diyerek burada sorduğum soruları doğrulamış oldunuz, ben bir sitede değil, “Hüryol.com” adlı sitede yazıyorum, bir dönem sizin sitenizde yazdığım gibi.

Ben eksik bilgiyle haber yaptım, bu hatadır, ama sen şimdi mertçe çıkıp bu yazdıklarıma cevap verebilecekmisin? vermezsen sana hem şerefsizliği hemde namertliği yakıştıracağım…

Hatalı haber yapmanın şerefsizlik olduğu yerde, bile isteye yalan yazmak, tüyü bitmemiş yetim malı yemek herhalde çok daha ağır sözleri hak ediyor Sayın Ermiş…

You may also like