Anasayfa Silivri Özel Cenk Çelebi; Biz polemiklerin içerisinde olmak istemiyoruz

Cenk Çelebi; Biz polemiklerin içerisinde olmak istemiyoruz

kadirkoc

Arena Spor Kulübü Başkanı Cenk Çelebi’yle görüşme yaparak görüşlerini sordum.

Özellikle “Çökme” tabiri fazlasıyla rahatsız etmiş Başkanı..

Sözü kendisine bırakıyorum.

“Biz ailece 30 yıldır Selimpaşa’da yaşıyoruz, İşyerimiz ve Arena Spor Kulübü Büyükçekmece de kuruluydu. Geçtiğimiz yıl hem işyerimizi hemde Arena Spor Kulübünü Selimpaşa’ya taşıdık.

Silivrispor’unda antrenman yaptığı sahayı kullanma konusuna gelirsek, bu sahada antrenman yapmak için tüm kurumlara resmi başvurumuzu yaptık, verilen onayla birlikte burada antrenman yapıyoruz, antrenman yaparken de tesiste gördüğümüz eksiklikleri kendi imkanlarımızla gideriyoruz. Amacımız daha temiz ve düzenli bir tesis.

İlçemizin takımı Silivrispor bizim için ağabey pozisyonundadır, Silivrispor’un antrenman yaptığı saatler haricinde biz buradayız, ayrıca biz Silivrispor içinde altyapı hizmeti vermek isteriz, bizde yetişecek yetenekli futbolcuları öncelikli olarak Silivrispor’a sunmak isteriz.

Lisanslı hiçbir futbolcudan eğitim adı altında para almıyoruz, ben ve yönetimim Futbola gönül vermiş insanlarız, ben Galatasaray da top oynadım, benim hayatım futbol.

Burada Belediyemizin de oluruyla turnuva düzenledik, 60 tane kulüp buraya geldi, ortalama 25 kişi desek 1500 kişi geldi burayı tanıdı, spor yaptı, bunların aileleri geldi, yaptığımız turnuvayla Silivri’nin tanıtımı açısından da önemli bir hizmet yapıyoruz.

Bizleri lütfen polemiklerin içine çekmeyin.

Amacımız spora hizmet, gençliğe hizmet, Silivri’ye hizmet.” Diyerek görüşlerini dile getirdi, takdir kamuoyunun…

You may also like