Anasayfa Genel Cemil Kızılkaya kim?

Cemil Kızılkaya kim?

kadirkoc

Sevgili okurlarım, dün bir gazetecinin Cemil Kızılkaya kimdir mealinde yazısına istinaden, Cemil Kızılkaya amacını aşan bir cümle sarfetmişti  bugün Cemil Kızılkaya’yla buluştuk, ben sordum o cevapladı.

Kızılkaya “Ben geçmiş dönemde elimden geldiğince Silivrispor’a destek oldum, bu dönem Nuri Çolakoğlu Başkanım yönetime davet edince kabul ederek yönetimin bir parçası oldum.  Ben 4 Yıldır Silivri de yaşıyorum ve burayı seviyorum, şu anda tüm yatırımlarım bu bölgede, bu bölgede istihdam sağlıyorum , kazanç sağlıyorum  ve kazancımın bir kısmını Silivrispor’a aktaracağım, bununla da gurur duyuyorum, bazı gazeteci arkadaşlar beni tanımıyor, bu çok normaldir, ilerleyen süreçte tüm arkadaşlarımızla tanışacağız. Kulüp Başkanımız beni Basın Sözcüsü olarak görevlendirdi bu görevi layıkıyla yapmaya çalışacağım. başarılı olacağız ve herkes bu takımla gurur duyacak, daha yolun başındayız, Bizler Silivrispor sevdalılarını mutlu etmek için bu yola baş koyduk, basından da bu anlamda desteğini esirgememesini arzuluyoruz” diyerek görüşlerini dile getirdi.

Benim edindiğim izlenim Kızılkaya samimi, işini yapmaya odaklanmış başarılı bir iş insanı, bu başarısını Silivrispor da sağlamasını canı gönülden isterim.

Bizlerin en büyük hatası bu kulübe tanımadığımız birisi destek olmaya çalıştığında altında birşeyler aramamız, yahu adam gelmiş parasını, zamanını, emeğini veriyor, bu kişilere gerektiğinde teşekkür etmeliyiz.

İş İnsanları Silivrispor’a destek olmaktan korkar oldular, bunun en büyük suçlusu basın olarak bizleriz, haber değil dedikodu yazarak insanların Silivrispordan uzaklaşmasına sebep oluyoruz.

You may also like