Anasayfa Genel Cemil Kızılkaya gazetecileri aşağıladı

Cemil Kızılkaya gazetecileri aşağıladı

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Gazeteci Abraham  “Sayın Meslektaşlarım, değerli arkadaşlarım…Silivrispor Basın Sözcüsü Cemil Kızılkaya diye bir zatı muhterem varmış. Kendisini tanımam etmem. Zaten basın ile alakalı bir çaba içerisinde de olduğunu zannetmiyorum. Basın denince Koskoca Silivrispor gibi bir Spor Kulübünde poz vermekten başka birşey yapmayan zatı muhtereminde başarı adına kulübe birşey katacağını da düşünmüyorum” Gazetecilere soru soruyor, hakaret yok aşağılama yok .

Gazeteci doğal olarak sorguluyor, öyle ki bu kişiyi Engin Akın dan başka Silivri de tanıyanda yok.
Basın sözcülüğü önemli bir görev ve o göreve gelen kişinin tanınan bilinen saygın biri olması gerekiyor, çünkü başarı yada başarısızlıkta basına anlatacak kişidir basın sözcüsü ama Cemil Kızılkaya Abraham Yücal a “Merhaba Abraham bey , ben 4. Sınıf gazeteciler ile çalışmıyorum, Cnn ile Tgrt ile Show Tv ile çalıyorum Silivrisporu yakında büyük ulusal kanallarda göreceksiniz Türkiye çapında reklamını yapacağım , bende sizi tanımıyorum tanımadığınız biri hakkında neden tanıyormuş gibi yorum yapıyorsunuz, siz gerçek ve doğru bir gazeteci iseniz sadece Silivrispor hakkında görüş bildirirsiniz , bizlerin moral ve motivasyonunu düşürmeye çalışmayınız, Silivrispor hepimizin , başarılar dilerim” diyerek  ne kadar önemli biri olduğunu anlatmaya çalışıyor hatta bununla da yetinmiyor “Silivrispor için ne yaptınız ne verdiniz Silivrispora. ne sanıyorsunuz kendinizi . Siz Silivrispor başkanıydanız da Silivri’nin mi haberi yoktu , siz kulübe verseniz verseniz zarar verirsiniz tıpkı şimdi yaptığınız gib , çok ucuz laflar söylüyorsunuz çok basitsiniz kendinizi fazla önemli biri sanıyorsunuz , içi boş tenekeden farkınız yok” yok diyerek işi hakarete kadar götürüyor.
Şimdi iş yine Başa düştü.
Cemil Kızılkaya kimmidir Abraham, her parasını verip yılın başarılı iş insanı olmak için bedel ödeyendir, Shovtürk adında ki kanala parayı basıp konuşan adamdır, CNN Türk’e engin fikirlerini sunmak için Onbinlerce Lirasını veren adamdır, işte böyle kanallara para dökerek kendini önemsetmeye çalışan bir vatandaştır özel hayatına girmiyorum tarzım değil.
Abraham seni tanımadığı için sormuş zaten “Bende sizi tanımıyorum” demeniz okuduğunu bile anlamayacak kapasitenizi ortaya koymuş.
Ben seni tanımıyorum bunun için hakkınızda araştırma yaptım, bazılarını yukarıya yazdım, bazıları bende saklı, şimdi siz beni de tanımıyorsunuz muhtemelen.
Son 5 Yılda sizin şu anda verdiğiniz desteğin üzerinde o kulübe maddi destek verdim, silahla hırsız kovalayıp yakaladım polise teslim ettim, daha dün Silivrispor’u Ulusal Medya ya servis eden bir embesilin açtığı davada yargılanmaya başladım muhtemelen cezada alacağım.
Esas sen kimsin Cemil Kızılkaya öyle üç kuruş verip kulübü satın aldığını felan mı sanıyorsun sen?
Senin Karagümrük te doğman birşey ifade etmiyor, seni Karagümrükspor seceresinde göremiyoruz, bende Samsunda doğdum napalım yani.
Daha ilk maça çıkmadan üst perdeden konuşmaya başladın, 3 puan aldığınızda bizi döversin herhalde.
Sevgili Basın sözcüsü
Beş Yıl önce yaşlı diye gönderilen adamı transfer ederek neyi amaçladınız?
Kulüple sembolleşmiş 34, 35 yaşındaki adamları yollarken, Velimeşe den 35, 36 yaşındaki adamları almak neyin kafası?
6, 7 transferi geçtiğimiz yıl zar zor kümede kalmış Velimeşe’den alarak hangi diyet ödendi?
Bu soruları çoğaltabilirim, ama nereden geldiği bilinmeyen ve bir anda ortaya çıkan bir basın sözcüsü için Kulübün zarar görmesini istemediğimden şimdilik susuyorum.
Ama zeki adamsın resmini ve ismini haber siteme koydurdun, bu senin başarın.

You may also like