Anasayfa GÜNDEM ÇAKAL BESLERSİNİZ, KÜMESTEKİ HORUZU SUCLAYAMAZSINIZ

ÇAKAL BESLERSİNİZ, KÜMESTEKİ HORUZU SUCLAYAMAZSINIZ

kadirkoc

Sevgili okurlarım, bölgemizde bazı kendine gazeteci diyen, masa başına oturup dedikodu yazan embesiller olabilir, siz bu embesilleri beslerseniz bunlar palazlanır, kendini duayen gazeteci yerine koyar.

Ticaret her Türk vatandaşına serbesttir, hattâ Anayasayla koruma altına alınmıştır, evine ekmek götürmek için ticaret yöntemi seçilebilir, son derece doğaldır.

Celalettin Yazıcı adlı Ak Parti Silivri Belediye Meclis Üyemiz var, kendisini yakından tanımam, o kadar tanımam ki, bırakın çay içmeyi, tokalasmadim bile.

Ama fıtratım gereği haksızlık kime yapılırsa yapılsın yanında olurum, beni yakından tanıyan herkes bunu böyle de bilir.

Ilçemizde ağırlıklı olarak Ak Parti’nin beslediği ve hayatı boyunca besleme gibi yaşayan bir şizofren var, hattâ geçtiğimiz günlerde Ak Parti İlçe Başkanı yanına gidip bununla fotoğraf bile verdi.

Halbuki bilmezler ki Çakalı kümesten uzak tutmalısın, kendi yemese bile arkadaşlarına göz yumar.

Bu besleme geçtiğimiz günlerde Ak Parti Meclis Üyesi Celalettin Yazıcı yı ima eden bir iftira attı, 9 iftiranın altına Ak Parti yi aşağılayan onlarca yorum yapıldı, iftira üzerine karalama kampanyası yapıldı, kim sebep oldu “BESLEME” yani kendi besledikleri Çakal kümesten tavuk çaldı.

Yazıcı inşaat kat karşılığı bir yer alıyor, yer darülece ye ait, ihaleye girip en uygun teklifi verip kat karşılığı alıyor, darülece 27. 08. 2020 tarihinde kendisinde olan yerler için ihale açıyor, iki gazetede ihale duyurusu yapıyor, ihaleye yine en iyi teklifi yazıcı inşaat veriyor 08.09.2020 tarihinde 654 bin TL ye alıyor, bu açıklamayı darülece yapmak zorunda kalıyor.

Herşey kamuoyuna açık şeffaf bir şekilde yapılmış, ama çıkmış “BESLEME”nin biri isim vermeden iftira atmış, yapmak istediği şey “çamur at, izi kalsın”.

Bu besleme akşama kadar odasından dışarı çıkmaz, Beslemeye bu iftira haberini kim yazdırdı. Ortada bir haber yok aslında ama neyse. BESLEME çıkmış sosyal medyadan lağım kusmuş.

Celalettin Yazıcı gerek kariyeri, gerekse yaptıklarıyla adı öne çıkmaya başladı, birileri hemen BESLEME üzerinden saldırıya geçti.

Silivri bu tür ayak oyunları yaparak hedefine ulaşmak isteyenleri iyi tanıyor ve günü geldiğinde tarihin çöplüğüne gömüyor.

 

 

 

You may also like