Anasayfa Ekonomi Köşe Yazıları Büyüklere Büyük ağabey geldi

Büyüklere Büyük ağabey geldi

kadirkoc

Sevgili okurlarım, biliyorsunuz şimdi yazacağım tarzda yazıları genelde yazmam, eleştirisel tarzda yazılar yazmayı seviyorum ama bırakında gurur duyduğum insanları da paylaşayım.

Silivri’mizde belli başlı konut projesi yapan inşaat şirketleri var, hepsinin Silivri ye geldiği günleri dün gibi hatırlıyorum, geldiklerinde mütevazi sıradan bir inşaat şirketiyken şimdi devasa büyüklüğe ulaştılar, Allah daha çok versin gözümüz yok lakin şimdi birisi geldi ve devasa sermayeyle geldi, dedi ki “Ben Elli konutla, Yüz konutla değil, gelirsem Beşyüz konutla gelirim ve bunu satmayı düşünmeden öz sermayemle yapar, üzerine iskanımı alır öyle satarım” işte ben bununla gurur duyarım, neden biliyormusunuz? Çünkü bu adam benim hemşerim.

Bir İş İnsanı bilmediği bir bölgede bu derece yatırım yapıyorsa ya Karadenizlidir yada delidir, ama bizim hemşerimiz deli değil Karadenizli.

İş İnsanı Uğur Vergili  5 tane devam eden projesinin yanında, Silivri Ölçeğinde devasa büyüklüğünde bir projeyle piyasaya giriyorsa bu bir güç gösterisidir ve gurur duymak hakkımızdır.

Uğur Vergili ve ekibi bir çok sosyal sorumluluk projesinde en baş köşede olan insanlar.

Biz Silivri’liler olarak “Küçük olsun bizim olsun” mantığıyla hareket ettik ama dönem “Büyük olsun hepimizin olsun” mantığı üzerine kurulu.

Türkiye’nin Garısafi Milli Hasıla’sının % 3 üne yakınını karşılayan Silivri ye Uğur Vergili gibi İş İnsanları yakışır.

Başkent İnşaat 18 Ocak Günü farklı bir Lansman yapacak ve Silivri özelinde en bu muhteşemi olacak, bunu iddia ediyorum.

Kendini Silivri’nin büyüğü gören ama iskan alamayan sevgili küçükler büyüğünüz geldi, lütfen ayağa kalkın…

Bu arada projenin başında bulunan Murat Düzgün Beye ayrı bir paragraf açacağım…

You may also like