Anasayfa Asayiş Burayı gör Bahçeli

Sevgili okurlarım, bu yazı Sayın Devlet Bahçeli ye ithafen yazılmıştır.

Sayın Devlet Bahçeli, Gençliğe verdiğiniz önemi biliyoruz, uyuşturulmuş beyinlerin bu Ülkenin geleceğine ipotek koyacağını en siz bilirsiniz, eğitimci geçmişiniz bize bunları söyletiyor.

Sayın bahçeli, bizim Silivri’nin en önemli markası Silivrispor’dur, 15 Yıl önce ak pli Belediye Başkanı Hüseyin Turan, silivrisporumuza kalıcı gelir sağlamak adına “otogar ve sahildeki otoparkı” Silivrispor a tahsis etti, sonraki 10 yıllık dönemde CHP li Özcan Işıklar buralara hiç dokunmadı.

Bugün Silivrispor profesyonel ligde mücadele edebiliyorsa buralardan gelen sabit gelirlerin sayesindedir.
Partinize mensup Volkan Yılmaz, kulübün en önemli gelir kaynağı olan otogar ve otoparkı kulübün elinden alıyor.

Sayın Bahçeli, Silivrispor kapanırsa 700 tane genç spordan uzaklaşacak, İlçemizin yegane markası yok olmakla kalmayacak 700 genç uyuşturucu batağına 1 adım daha yaklaşmış olacak.

Sayın Bahçeli bazı konularda çok hassas olduğunuzu bilerek bir hususu daha arz etmek istiyorum.

Efendim, 2010 yılında parti binanıza girmesini yasakladığınız, o dönemki Genel Başkan Yardımcılarınızdan olan Bülent DİDİNMEZ adlı kişi Silivri Belediyesinde Başkan Danışmanı sıfatı almıştır. Bu kişinin adı üzerinde bir çok yakıştırma yapılmaktadır.

Genel Merkez binasına almadığınız bu kişi hangi özelliğiyle Silivri’mizde danışmanlık vasfına nail olmuştur takdirlerinize sunuyorum.

You may also like