Anasayfa Genel Bunlar mafya, biz garip gureba

Bunlar mafya, biz garip gureba

kadirkoc

Sevgili okurlarım, gecenin bu saatinde yazı yazmak durumunda kaldım, 22 16 da telefonum çaldı, kayıtlı bir numara değil ama ben her numaraya bir cevabım olduğundan mütevellit cevapladım, telefonla arayan zat  ağır abi moduyla “sen kimsin de bizim için için kanun nizam tanımazlar başlığıyla yazı yazıp işyerimizin fotoğrafını paylaştın” dedi, o anda torunum yanımda olduğu için alttan aldım, ben alttan aldıkça karşı taraf üst perdeden konuşmaya devam etti, daha sonra aynı konuşma içinde B. Y adlı şahıs arka fondan konuşmaya başladı, konuşmalarımızı kayıt altına alıyorum dememe rağmen, ” senin hayatınla oynarım” cümlesini kullandı.

Olay şu; “Batum Hafriyat” diye bir şirket Silivri ye gelmiş, Silivri esnafının çok altında teklifler vererek hafriyat işleri alıyor, biraz araştırdığımda bu şirketin kaçak dökümler yaparak kendini sübhanse ettiğini gördüm.

Şirketi araştırırken adı geçen Batum Hafriyatın Selimpaşa Kavaklı arka yolda kamyon garajı kurduğunu gördüm, Kamyon garajı kurulan yer arsa niteliğinde olmasına rağmen imar durumunda böyle bir yapılaşma mümkün değil, yani kamyon garajı olması mümkün değil.

Bu vatandaşlar arsa üzerine kamyonlarca moloz dökmüşler, bunu haber yaparak kamuoyuna duyurdum, B. Y adlı şahıs görüşme talep etti ve kabul ettim, Kavaklı Mahallesinde ortak tanıdığımız olan bir mekanda buluştuk, kendisi bana “Silivri Belediyesi zabıta ekiplerinin tutanak tutarak haklarında işlem yaptığını” söyledi, bende süreci takip edeceğimi söyledim, yanımızda bununla ilgili şahitler var.

Dün adı geçen yerden geçer iken baktım, bırakın molozları kaldırmayı kamyonların sıralandığını gördüğümde “Kanun nizam Tanımazlar” diyerek fotoğrafları paylaştım.

Bu gece kayıtlı olmayan bir numara beni arayarak “Hayatınla oynarım” tarzında cümleler kurarak tehditler savurdu, “Öz savunma” hakkım baki kalmak kaydıyla ilgili yerlere bildirimde bulundum.

Ben bölgemizde bulunan bir çok olumsuzluğu haber yapıyorum, yapmaya da devam edeceğim, bu yazıyı yazma sebebim olası kastla birisi üzerime gelirse kendimi savunma hakkım var, Silivri sizin gibilerin kurtarılmış bölgesi olmayacak.

Sayın Volkan Yılmaz’ın bu tarz kaçak yapılaşmaya karşı duruşu net, sizin gibi mafya bozuntularına ben göz yumsam da o göz yummayacaktır, benim gözümü korkutsanız da bu şehri Emininin gözünü korkutamayacaksınız (Hoş sizden korkan sizin gibi olsun).

Bunlar alışmışlar birilerinin gözünü korkutarak iş yapmaya, mafyatik görünerek para kazanmaya, şimdi bana geldiler ama geldikleri gibi de giderler.

İBB den alacakları her döküm iznini bizzat takip edeceğim, 100 Metreküp döküm izni alıp, 5.000 Bin Metreküp döküm yaptığı yerleri deşifre edeceğim.

Kaçak döküm de inşaat sahibi, müteahhit sorumludur eşit şekilde cezai müeyyideye mahkumdur, Batum Hafriyata iş verecekler olanlar bunu göze alsın….

 

You may also like