Anasayfa Genel Mutlu’lukla Sar&al bizi

Mutlu’lukla Sar&al bizi

kadirkoc

Sevgili okurlarım, sizlere ulaşmak için elimden geleni yapıyorum, özellikle Sosyal Medya hesaplarım spam saldırısına uğruyor, yazılarımın sizlere ulaşmaması adına sürekli hesabım şikayet ediliyor.

Oysa sizler beğeni ve yorum koyarak şikayetlerin önüne geçebilirsiniz, canınız sağolsun.

Gelelim konumuza

Doruk Bulut adını öne attığımda bana burun kıvıranlar şimdi Doruk Bulut’un Adaylığı üzerinden konuşup yazmaya başladılar, nasıl 5 Yıl önce Selami Değirmenci ve Rahmetli İrfan Ermiş’le sohbet ederken İmamoğlu adını öne attıysam dün Doruk Bulut ismini konuştum, şimdi ise Mustafa Saral ismini söylüyorum.

Mutlu Bozoğlu Ak Parti Silivri tarihinin en çapsız ve yeteneksiz İlçe Başkanı, ama CV sine baktığımızda seçim kazanan İlçe Başkanı yazıyor oysa gerçek olan seçim kazanan İlçe Başkanı Zafer Yalçın ve ekibidir.

Ak Parti derinlikleri bunu biliyor ve Mutlu Bozoğlu’na “Haydi koçum sen  Vekil olursun” diyerek gaz verildi ve istifası sağlandı, geriye gerçek Aday’ın isminin açıklanması bırakıldı, Mutlu Bozoğlu bir nevi tavşan aday yapıldı.

Ak Parti derinliklerinde önemli bir isimle sohbetimde söylenen ismi duyduğumda hiç şaşırmadım çünkü bu güne kadar yaptıklarıyla fazlasıyla hak eden bir isimdi.

Mustafa Saral iş hayatındaki başarısı, davaya sadakati, Erdoğan’a duyduğu sevgiyle Ak Partiyi Silivri de temsil anlamında en doğru isimdi, toplum nezdinde kimsenin itiraz edemeyeceği tek isim olan Mustafa Saral Vekil Adayı (Dikkat Aday Adayı değil).

Mutlu Bozoğlu’nun İlçe Başkanlığında bile telefonlara çıkmaması, burnunun bir karış havada olması, Ak Parti Silivri ye yeterince oy kaybettirmiş olması üzerinin çizilmesi için yeterli olmuş.

Oysa Mustafa Saral İsmi hem partisinde, hem de Silivri Kamuoyunda fazlasıyla öne çıkmasıyla Erdoğan’ın kararında etkili olmuş görünüyor.

Gelelim CHP ye

Birileri Doruk Bulut ve Özcan Işıklar karşılaştırması yapıyor, oysa bu karşılaştırma elma armut karşılaştırmasına benziyor, Özcan Işıklar ismi İstanbul Üçüncü Bölge de geçerli bir isim, 10 Yıl Başarılı bir Belediye Başkanlığı, akabinde Genel Merkezin teknik hatalarıyla seçim kaybetmesiyle değerinden hiç birşey kaybetmeden yoluna devam ediyor.

Ben Doruk Bulut ismini ortaya ilk attığımdaki sözlerimin tamamen arkasındayım, Doruk Bulut İsmi Silivri de değil Tüm Türkiye de Marka olma yolunda ilerliyor, Doruk Bulut’u Yozgat ta, Nevşehir de, Samsun da Vekil Adayı olarak koyun asla sırıtmaz ve her Şehrimiz de fazlasıyla kabul görür.

Biz ancak Doruk Bulut İsmiyle gurur duyarız.

Süreç çok kısa olacak ve bu yazdıklarımın tamamı gerçekleşeceğini düşünüyorum.

 

You may also like