Anasayfa Köşe Yazarlarımız Bugün kalemini satan, yarın namusunu satar

Bugün kalemini satan, yarın namusunu satar

kadirkoc

Sevgili okurlarım, yazı yazmaktan korkar oldum çünkü ben yazınca dost bildiklerim zarar görüyor.

Hicbir dostum yazdıklarıma müdahale etmemiştir, ettiği gün benim dostum zaten değildir.

Silivri de hep birileri birilerine yazı yazdırmış, ben bu tekere sokmak üzere burada bu işi yapıyorum.

Konuyu biraz açayım Özcan Işıklar öncelikle Belediye başkanım, sonra parti büyüğüm, en nihayetinde abim diyeceğim birisidir.

Sayın Başkanım, Parti büyüğüm ve abim olan Özcan Işıklar’ın karşısına 2014 seçimlerinde İşçi Partisinden aday oldum kendisini en sert şekilde o dönem eleştirdim, merak edenler google bakabilirler.

Yazılarımda 10 yıllık başkanlık döneminde en sert eleştirileri yaptım, hatta Ermiş ailesiyle birlikte çalışarak kendisini eleştirdim, eleştirilerim asla bel altı olmamış, hizmet noktasında eksik gördüklerimi yazdım.

Sevgili okurlarım, 11 yıldır Başkanım, Parti büyüğüm, hatta abi dediğim Özcan Işıklar bir kez  bunu neden yazdın, bu yazıyı kaldır dediyse namussuzum, bazen haksız eleştiri yaptığımı düşünürken sadece gözünü kacirarak tepki verdiği olmuştur.

Bu tür  yazıyı son olarak yazıyorum babam olsa dahi yazacağım yazıya mudahele edemez, ettiği gün babam olduğundan şüphe ederim, çünkü insan oğlunu tanımalı.

Birileri kiralık kalem olabilir ben değilim, neden biliyormusunuz, aracım 3 kuruşluk vergi borcu yüzünden 3 aydır  bağlı, satılık yada kiralık kalemim olsaydı kiralar yada satar vergi borcumu öderdim.

Benim hicbir eleştirim şahsi değildir, hicbir yazım sipariş değildir, inandığımı yazar gerisine karışmam.

Şunu şöyleleyim vefaya çok önem veririm, vefa için canımı versem bile üzülmem.

Makama gelmek için ayak altı öpenler, sakın benim üzerimden başkalarına b.k atmasın, o b.k öncelikle onu atanın eline bulaşır.

Sağda solda yada bilmem ne gruplarında yazdiklariniz ilk önce bana geliyor, haddinizi bilin yeter artık…

 

 

You may also like