Anasayfa Köşe Yazarlarımız Bu yolda yürüyen Yılmaz

Bu yolda yürüyen Yılmaz

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Volkan Yılmaz’dan bahsediyorum, aday olduğunda tanımıyordum, halen de yakından Tanımıyorum ama icraatlarına bakarak tanımaya çalışıyorum, bilenler bilir eski başkanımız Özcan Işıklar’ı çok fazla eleştirdiğim yazılar oldu, aynı zamanda övdüğüm yazılarımda, Işıklar ideoloji olarak aynı yerden beslendigimiz bir arkadaştı oysa Sayın Yılmaz’la farklı ideolojik hedeflerimiz var.
Sayın Özcan Işıklar’ın ilk döneminde ona asla müsamaha göstermedim yazılarımla, bir çok kez haksız eleştiri yaptığımda olmuştur umarım hakkını helal etmiştir.
Sevgili okurlarım, Volkan Yılmaz Başkan’a gelince kendisi hakkında bir çok ön yargım vardı, Yılmaz bu ön yargılarımı her geçen gün ortadan kaldırıyor, eski yönetimle hesaplaşma degil “ben daha iyi yapmalıyım” derdinde, azimle bu yolda gitmeye çalışıyor, partizan tavır değil, hizmete odaklı.
Elbette bana yanlış ona doğru gelen hizmetleri olacaktır, bunları eleştirmekten asla geri durmam ama su ana kadar yaptıklarını olumlu buluyorum.
Sayın Başkan’a bir önerim olacak elini rahatlatmak adına, Başkan yardımcılarını atadı, 3 Baskan yardımcısı da bürokrat bu kişiler elbette hizmet edecek kalitede yeteneklidir buna şüphem yok, lakin bu başkanı rahatlatmaz, siyasi başkan yardımcılarını bir an önce atamalı, hemde ikisini birden.
Partili insanlar orada partilerinden birini görmek ister, dertlerini kendilerine yakın isimlere anlatmak bile içlerini rahatlatır, bu isimler bürokrasi kökenli olamaz.
Bir akp li, bir MHP li Baskan yardımcısı acilen atanmalı bu isimler parti tabanlarına cevap verecek ve Başkan beyin elini rahatlatacak kişiler olmalı, bu atamalar olmazsa ne olur? Akp ve MHP tabanı her sorunu direk size taşımak ister, ilk başlarda haz verici olsada bir süre sonra bu durum sizin asıl hizmetlerinizi engellemeye başlar.
Atayacak olduğunuz Baskan yardımcıları aynı zamanda set görevi yapacak ve sizin elinizi rahatlatacaktır. Mevcut Başkan yardımcılarınız bunu yapamaz, yanlış anlaşılmasın yapmak isteselerde yapamazlar vatandaş bunu istemez, vatandaş kendine yakın olana derdini anlatmak ister.
Bu yol doğru ve bu yolda yürüyen asla yorulmaz Sayın Başkan.

You may also like