Anasayfa Köşe Yazarlarımız Bu takım ikinci lige çıkarsa!!!

Bu takım ikinci lige çıkarsa!!!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, bir takım düşünün her türlü badireyi 1 yıl içinde yaşamış ama halen şampiyonluk şanşı devam ediyor.

Deprem, pandemi derken en son kulüp lokali elinden alınmak istendi, “benim silivrispor sevgimi kimse sorgulayamaz” diyen Belediye Başkanı yemek parasına istinaden sadece 150 bin TL vermiş, tek bir sponsor’u var oda 320 bin TL vermiş, peki kim bu sponsor Ali Kancıoğlu, Kanca otomotiv’in sahibi, kamyon parçası üretiyor, Sürmene Asıllı ama Silivri’li Belediye Başkanı Belediye kaynakları dahil 150 bin TL vermiş, oda yemek bedeli.

Laf’a gelince “sevgimi kimse sorgulayamaz”, sorguluyorum kardeşim sorguluyorum.

Kimi sorgulamam biliyormusun, Tülay Kaynarca Vekilimizi sorgulamam, kulübün lokalden atıldığını duyar duymaz gece gündüz demeden tüm kapıları aşındırarak 200 bin TL kaynak yarattı, bir Ak Parti muhalifi olarak bende Sayın Vekilimizin önünde saygıyla eğilirim ve Silivri sevgisini sorgulamam.

Aslen Diyarbakır’lı 1 Milyon parayı kulübün kasasına koyan Taylan Güraslan Başkanı sorgulamam, aslen Kars’lı hem maddi hem manevi gecesini gündüzüne katan Mürsel Türk Başkanımı sorgulamam, her türlü baskınıza rağmen kulübe sahip çıkmak için her şeyi göze alan yöneticileri sorgulamam ama sizi bir Silivri li olarak sorgularım.

Bu işler lafla olmaz Başkan

Neymiş efendim, “kulübün otopark ve otogar gelirleri denetlenemiyormuş”, denetleyin kardeşim, denetleme ücretini de kulüpten tahsil edin, elinizi tutan mı var.

Yıllardır kangren olmuş yarayı 1 yıllık Başkan Taylan Güraslan’dan tedavi etmesini bekleyemezsin, buna hakkın yok, sende bir yıllık Başkansın Silivri’nin hangi  kronik sorununu çözdün, “boya badana, bize her yol Angara” .

Bay Belediye Başkanı, ligler oynanacak ve bu takım tüm şartlara rağmen ikinci lige çıkarsa kutlamalara katılmaya yüzün tutacak mı, bak altyapıdan 5 futbolcu geliyor, yenileri sırada, kulübün geleceğine yatırım yapılırken sizinde çorbada tuzunuz olsun isterdik ama siz sadece lafta Silivri sevdalısınız, bunu net görüyoruz…

 

You may also like