Anasayfa Asayiş “Bu provokatöre dikkat edin”

“Bu provokatöre dikkat edin”

kadirkoc

Sevgili okurlarım, “Bu provokatöre dikkat edin” başlıklı yazı yazmış şizofrenin biri, okunma oranları dip yaptığından dolayı adım ve fotoğrafım üzerinden prim yapma derdine düşmüş zavallı.

“Kadir Koç; son yıllarda Silivri’de birdenbire ortaya çıkan bir şahıs… Çanta’da yağlı boyacılık, seyyar köftecilik, pazarcılık ve balık satıcılığı yaptı.” demiş, adam olsa bu yazdıkları benim için madalyadır, kendileri gibi şantaj tehdit etmediğimden olsa gerek zoruna gitmiş bunları yapıyor olmam. gurur duymama rağmen seyyar köftecilik, pazarcılık yapmadım, bunu bilen herkes yazılanların yalan olduğunu görmüştür.

” İşçi Partisi’nden Silivri belediye başkan adayı oldu” demiş, Ergenekon, Balyoz dönemleri bu partiyle beraber hareket ettim, sonrasında Adaylık tekliflerini kabul ederek Aday oldum, Ergenekon Balyoz dönemi sonrası ise Perinçek gibi biriyle siyaset yapmayı doğru bulmayıp ayrıldım…

“Emine Ülker Tarhan’ın kurmuş olduğu Anadolu Partisi’ne girmek istedi. Fakat partinin Silivri ilçe yöneticileri tarafından kabul edilmedi.” demiş, buna fotoğraf ve belgeli yanıt vereyim,

Genel Merkez Görevlisi olarak Kapaklı İlçe Teşkilat binasında açılış kurdelasını kesen kişiyim.


Genel Merkez tarafından Samsun İl Örgütlenme görevlisi olarak İl Başkanlığı açılışından bir kare. Silivri diyor “Oğlum sen bıraktığım yerde otluyorsun” Anadolu Partisinde Silivri benim için çok küçük kalıyordu, dolayısıyla İl bile değil Genel Merkezde görev aldım.

“Gökçe Fırat Çulhaoğlu adlı şahsın fotoğrafını kendisine ait olan facebook sayfasında kapak fotosu yapmasıyla dikkat çekti. Yine bazı sosyal medya paylaşımlarında Çuhaoğlu’ndan “Başkanım” şeklinde bahsettiği görüldü..” demiş, be geri zekalı şizofren, Gökçe Fırat halen Ulusal Parti Genel Başkanı, her gazeteci bilir ki Parti üyesi olmasa bile Genel Başkana “Başkanım” diye hitap eder, ama sende edep haya olmadığından bunu bilmemen normal.

““Genç Türk” Adlı yapılanma hakkında soruşturma açılmıştır, lakin hiçbir ceza almamış, halen faaliyetine devam eden yasal bir yapılanmadır ama sen itibar cellatlığı yapan bir zavallısın.

“Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında hakaret içerikli facebook paylaşımları yaptığı gerekçesiyle yargılandı ve mahkum oldu.” demiş, tamamen yalan bu davalardan Erdoğan’a hakaretten berat ettim, Soylu davası devam etmektedir, yavrum bazen doğru yaz bari.

“Son olarak geçtiğimiz aylarda HDP’ye üye olan isimlerin yöneticisi bulunduğu bir gazeteciler derneğinin Silivri şubesini açmaya çalıştı. Silivri’de gazetecilik yapan hiç kimsenin üye olmadığı bu derneğin şubesinin MHP’li bir belediye başkanının bulunduğu ilçede açılmak istenmesinin amacı sizce ne olabilir?” demiş, İYGAD adlı derneğin Silivri Temsilcisi olmaktan gurur duyuyorum, bu Dernek 2018 yılı sonu İtibarıyla Silivri de faaliyettedir, Dernek Silivri ye geldiğinde MHP li Başkanın Aday olması bile söz konusu değildi…

Evet Sevgili okurlarım konu bundan ibaret, bu şizofren yazmış, başka bir embesil ise “doğru tespit” diyerek destek olmuş, ki bu daha komik, embesil senede bir yazı yazmaktan aciz “Abi 100 TL reklam verirmisin” diye ortada boş beleş bir adam. bunları son kez yazıyorum, bunları muhatap alıp ta daha yazmayacağım, bıraktığım yerde otlamaya devam etsinler…

You may also like